Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:08 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA NIKEN-2018–850cc

12 500 EUR

Online
Sot 10:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha xj6

5 300 EUR

Sot 10:48 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tracer 9

12 500 EUR

Online
Sot 10:29 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

KYMCO 300cc e 2009

1 600 EUR

Sot 10:16 Auto sallon Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Niken 850 2018

12 500 EUR

Online Shitësit të Besuar
Sot 08:30 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Tricity 155cc viti 2022

3 500 EUR

Online
Sot 01:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Yamaha vercity 300

1 600 LEK

Sot 00:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yamaha Aerox 50 R 2T viti 2015

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Dje 22:06 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yamaha NMAX 155cc

3 500 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha yz

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 16:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nmax 125cc abs

2 600 EUR

Dje 15:57 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet xmax 400

5 000 EUR

Dje 11:54 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X MAX 300

7 200 EUR

Dje 10:58 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha NMAX 125cc

2 700 EUR

Shitësit të Besuar
15 Pri 20:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fazer 8 2011 ABS

6 400 EUR

15 Pri 13:28 Auto sallon Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha NMAX 155cc

2 500 EUR

Shitësit të Besuar
15 Pri 12:42 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Mirditë

Yamaha

2 000 EUR

15 Pri 09:20 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Yamaha

7 500 EUR

Online
15 Pri 07:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

yamaha xj6 2013 pjes kembimi

1 EUR

14 Pri 21:10 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha R1

7 200 EUR

14 Pri 16:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Utv

1 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 16:30 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Yamaha

8 EUR

14 Pri 15:29 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X Max 2015 250cc ABS

3 700 EUR

14 Pri 14:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

YAMAHA BELUGA 125 NE SHITJE

55 000 LEK

14 Pri 08:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Yamaha

2 900 EUR

13 Pri 15:19 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MT 09

7 200 EUR

13 Pri 13:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Akropovic

200 EUR

13 Pri 06:40 Touring  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nderrohet-Yamaha super tenere 1200cc

7 900 EUR

12 Pri 21:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Yamaha 125

3 300 EUR

12 Pri 17:26 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha Aerox 50cc 2t

950 EUR

12 Pri 08:37 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Yamaha

1 800 EUR

11 Pri 22:59 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

X max 300 16 mi km gjendje perfekte

5 500 EUR

11 Pri 10:37 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Yamaha Fazer FZ6 S2 N

3 900 EUR

10 Pri 19:22 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET MT-09

9 000 EUR

10 Pri 09:32 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha R6

6 EUR

09 Pri 21:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Yamaha MT-03

3 800 EUR

09 Pri 14:23 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET MOTORR YAMAHA MT70

6 400 EUR

09 Pri 08:58 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha okazion

07 Pri 21:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

T-max 530 abs 10/10

8 000 EUR

07 Pri 18:05 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet yamaha r1

1 600 EUR

07 Pri 17:21 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Yamaha r1

3 200 EUR

07 Pri 10:09 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Yamaha XSR700 MT-07 2016

8 500 EUR

06 Pri 18:44 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motorri sportiv

2 100 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 18:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Yamaha 50 cc

500 EUR

04 Pri 04:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet per arsye mos perdorimi

2 200 EUR

02 Pri 20:59 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Xmax 2016 (ironmax edition) 250cc

4 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione