Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Majesty Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Majesty | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:34 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

YAMAHA MAJESTIC 400cc VITI 2004

1 800 EUR

Dje 18:52 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kurbin

Shitet yamaha majesty 250 cc , 2004

1 400 LEK

Online
11 Pri 14:04 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Shitet Yamaha Majesty 250cc

1 200 LEK

09 Pri 17:53 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

SHITET 600euro

600 EUR

08 Pri 21:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Durrës

Yamaha Majestic 400 cc

2 350 EUR

03 Pri 20:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha Majesty 400cc

2 500 EUR

26 Tet 16:03 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha madison 125 cc

500 EUR

Viti: 2006
Online Shitësit të Besuar
30 Mar 21:27 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

YAMAHA MAJESTIC 400cc i 2004

1 800 EUR Çmimi me zbritje

26 Mar 21:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Vlorë

Yamaha Majesty

1 250 EUR

24 Mar 11:18 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamha majestik 250 cc per pjes

50 EUR

Viti: 2003
08 Mar 18:45 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Shkodër

Yamaha majesty 400 Cc

1 600 EUR

07 Mar 12:15 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Majesty 125cc (leje drejtimi B ose A1)

1 200 EUR

05 Shk 17:17 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Lushnjë

Yamaha majesty

2 000 EUR

21 Jan 14:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Lezhë

YAMAHA MAJESTY 400

1 800 EUR

20 Jan 22:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Shitet

2 EUR

03 Jan 18:07 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Elbasan

Shitet ose ndrohet skuter Yamaha majestic 250cc. Letrra1 vit

1 200 EUR

11 Dhj 17:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

OKAZION YAMAHA MAJESTY 400cc

2 200 EUR

05 Nën 17:57 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha Majesty

2 400 LEK

29 Sht 18:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Shkodër

Shitet motorri po thuajse krejt i ri

850 LEK

29 Sht 14:30 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Vlorë

Shitet Ose ndrohet me kubik me te madh

1 000 EUR

26 Sht 14:44 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Okazion

1 600 LEK

14 Sht 11:40 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Shkodër

Jamaha 400 cc 2006

1 800 EUR

30 Gush 08:17 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Vlorë

Yamaha

1 400 EUR

26 Gush 19:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Durrës

Shitet motorri

1 000 EUR Çmimi me zbritje

22 Korr 21:57 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Lezhë

Yamaha Majesty

1 550 EUR

17 Korr 20:02 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kukës

Yamaha400cc2007

2 900 EUR

13 Korr 12:28 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Elbasan

Yamaha majesty 2005

1 500 EUR

08 Korr 20:47 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Shitet motorr Yamaha Majesty 250cc

1 000 EUR

06 Korr 22:06 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha Majesty

2 450 LEK

05 Korr 11:48 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Vlorë

Yamaha majesty 400

1 200 EUR

04 Korr 16:09 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Shitet motorr Yamaha Majesty 250cc

15 000 LEK

24 Qer 11:57 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Fier

Shitet

1 EUR

02 Qer 23:41 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Korçë

Yamaha Majesty 250cc

900 EUR

02 Maj 22:27 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Shkodër

yamaha

550 EUR

25 Pri 18:12 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Berat

Shitet

2 000 EUR

24 Pri 10:17 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Kavajë

Yamaha Majesty 250cc

1 500 LEK

23 Pri 16:51 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Shkodër

yamaha 250 cc

650 EUR

16 Pri 21:04 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha Majesty

2 600 LEK

05 Pri 20:32 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha Majesty

2 600 EUR

04 Pri 10:55 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha-Majesty

1 500 EUR

31 Mar 21:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Berat

Yamaha Majesty 250

2 100 EUR

17 Mar 11:47 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Shes Yamaha Majesty 250

120 000 LEK

13 Shk 11:04 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

OKAZION- SHITET YAMAHA MAJESTY 250C vITI 2005

1 300 EUR

11 Shk 12:16 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Fier

Shitet

500 EUR

01 Shk 23:06 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Durrës

Shitet 500€

500 EUR

16 Jan 18:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Fier

Yamaha Majesty

500 EUR Çmimi me zbritje

25 Dhj 20:41 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha majesty 250

1 300 EUR

20 Dhj 11:00 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Lezhë

400c

1 500 EUR

19 Dhj 13:59 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Durrës

Yamaha majesty 125cc

1 000 EUR

06 Dhj 07:25 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majesty  ·  Tiranë

Yamaha majesty 250

1 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Majesty | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione