Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha Majestik Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Majestik | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

23 Pri 17:23 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamaha

1 200 EUR

Online
11 Pri 07:59 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet Motorr Majestic

3 000 EUR

28 Mar 21:43 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Lushnjë

Shitet

450 LEK

19 Mar 12:04 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

YAMHA MAJESTIK 400cc VITI 2004

1 800 EUR Çmimi me zbritje

18 Mar 09:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamha 400cc

3 000 EUR

03 Dhj 14:43 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet skuter 400

2 200 EUR

27 Nën 03:07 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

motorri ndodhet ne vasil shanto

1 350 EUR

05 Tet 04:13 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Shkodër

Jamaha 400 cc 2006

1 500 EUR Çmimi me zbritje

15 Sht 10:31 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet

3 000 EUR

13 Sht 22:29 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet skuter Yamaha 180cc

1 200 EUR

27 Gush 00:13 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet Yamaha motorr 125

2 100 EUR

09 Gush 19:46 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Shitet nderohet

3 000 EUR

19 Korr 10:46 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Dibër

Motora

10 Korr 14:28 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Lushnjë

Yamaha majestic

2 500 EUR

08 Korr 22:37 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Durrës

Skuter yamaha

750 EUR Çmimi me zbritje

07 Korr 20:31 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Përmet

Yamaha majestik 250cc

1 000 LEK

08 Qer 14:14 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamaha

1 100 EUR

Online
06 Qer 10:05 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamaha

1 100 EUR

Online
10 Pri 14:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Korçë

Yamaha mayestik 250cc

05 Pri 11:31 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Durrës

Papaq

45 000 LEK

30 Mar 09:33 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Motorr Yamaha

1 200 EUR

28 Shk 04:49 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet okazion

30 Jan 20:32 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Durrës

Okazjon

600 EUR

26 Nën 19:15 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Fier

Motori

400 LEK

28 Tet 09:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet ose ndrrohet

1 200 LEK

21 Tet 18:27 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Korçë

Yamaha Majestic 250cc

750 EUR

18 Tet 20:13 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Durrës

Skuter yamaha

1 000 EUR

Gjendje: I ri
12 Tet 17:43 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Yamaha Majestik 250 vit prodhimi I 2005

1 000 EUR

Viti: 2005
23 Gush 22:37 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Yamaha majesty 250 cc

1 000 EUR

Viti: 2005
20 Gush 21:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Shkodër

Shitet

300 EUR

Viti: 2003
07 Gush 10:17 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Korçë

Yamaha 250cc

1 600 EUR

Viti: 2006
26 Korr 10:19 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet motorri okazion

1 LEK

Viti: 2005
20 Korr 21:42 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Durrës

madison

30 LEK

Viti: 2002
18 Korr 16:08 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi

1 000 EUR

Viti: 2004
14 Korr 10:50 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Yamaha majestik okazion

1 EUR

Viti: 2005
03 Korr 13:11 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Vlorë

Yamaha

1 400 EUR

Viti: 2006
02 Qer 22:45 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Korçë

Motor yamaha okazion

1 400 EUR

Viti: 2003
21 Maj 19:53 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Pogradec

Yamaha

1 000 EUR

Viti: 2001
07 Maj 12:22 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Megaluti medison

400 EUR

Viti: 2002
26 Pri 14:07 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Super Motorr Karkalec

500 EUR

Viti: 2000
28 Mar 18:53 Skuter  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Super okazioooon

1 550 EUR

Viti: 2006
07 Nën 20:08 Të tjera  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

Shitet yamaha majestik 400 kubik 2800 euro, motorr

2 800 EUR

Viti: 2021
20 Tet 22:25 Sportiv  ·  Yamaha  ·  Majestik  ·  Tiranë

650 mij lek okazion ,125 cc ,i jep me patent makine

650 LEK

Viti: 2001

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha Majestik | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione