Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha FZ Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha FZ | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 14:41 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Berat

Yamaha

4 000 EUR

12 Pri 14:57 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600 super gjendje

3 700 EUR

Online
02 Pri 16:55 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600

3 300 EUR

Online
24 Mar 12:41 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Motorra per pjes

50 LEK

Viti: 2016
04 Jan 12:44 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha FZ6

3 500 EUR

21 Tet 10:05 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600

3 200 EUR

01 Tet 02:45 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 600

3 500 EUR

16 Sht 15:19 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fazer 1000cc 2010

5 900 EUR

19 Gush 08:04 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha xj 600 cc

700 LEK

22 Qer 10:59 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha fz6 fazer 35kw

3 000 EUR

09 Qer 22:43 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha fz6 fazer 35 kw (A2)

3 000 EUR

02 Maj 12:59 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fz6R 2013 600CC

4 100 EUR

26 Nën 16:45 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Elbasan

Okazion shitet yamaha faizer 2009

2 700 EUR

02 Gush 16:46 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Berat

Yanaha 400cc

900 EUR

Viti: 1999
17 Korr 07:36 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha fz1000cc

5 000 EUR

Viti: 2008
01 Korr 08:44 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Vlorë

Motorciklete

3 000 EUR

Viti: 2007
19 Qer 11:12 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Pjes per yamaha r6

50 EUR

Viti: 2005
11 Qer 22:18 Të tjera  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha FZ6

3 300 EUR

Viti: 2006
05 Qer 18:01 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha FZ6R 2013 OKAZION

4 300 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 23:43 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Shkodër

U SHIT

4 200 EUR

Viti: 2008
27 Shk 19:53 Me katër rrota/ATV  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Kukës

Ymaha gjendje prefekte

Viti: 2006
20 Nën 16:34 Skuter  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Malagudi per pjes

50 EUR

Viti: 2007
20 Tet 21:49 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

1 miljon lek,Yamaha majestik 125

100 000 LEK

Viti: 2001
07 Korr 11:27 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Shkodër

Shitet ose ndrrohet

2 200 EUR

Viti: 2003
12 Qer 11:16 Të tjera  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Kavajë

Shitet Yamaha fz6 600cc me letra 2200€

2 200 EUR

Viti: 2006
01 Maj 14:58 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Vlorë

Shitet motor yamaha fz600

Viti: 2004
19 Pri 09:05 Të tjera  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Shitet Yamaha FZ6 Naked

3 000 EUR

Viti: 2005
29 Mar 09:07 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

"SHITET" *YMAHA* ^FZ1^ (2011)

5 200 EUR

Viti: 2011
19 Dhj 21:14 Skuter  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Medison per pjes

100 EUR

Viti: 2012
24 Nën 22:27 Skuter  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Korçë

Motor 150cc

500 EUR

Viti: 2006
19 Tet 09:46 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Shitet Yamaha Fz 600

Viti: 2004
19 Gush 21:57 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha Fz6

Viti: 2004
01 Gush 13:25 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Gjirokastër

Yamaha FZ6

1 700 EUR

Viti: 2008
04 Qer 20:13 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Tirane

3 500 LEK

Viti: 2005
26 Pri 00:54 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Bulqizë

2012 YAMAHA FZ8 Whatsapp +16143792939

2 300 EUR

Viti: 2012
03 Pri 09:26 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Shkodër

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2010
01 Pri 21:45 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Shkodër

Shitet motorri 599cc

4 000 EUR

Viti: 2010
26 Jan 16:29 Të tjera  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Korçë

Motor

320 LEK

Viti: 1998
22 Jan 17:06 Të tjera  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Lushnjë

Shitet MOTORR YAMAHA OKAZION

Viti: 2004
12 Tet 15:45 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Vlorë

Fazer 600

1 800 EUR

Viti: 2004
27 Gush 20:34 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Vlorë

YamahaR1

3 500 EUR

Viti: 2006
08 Gush 22:04 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Elbasan

Arsye mos perdorimi

200 LEK

Viti: 2020
21 Qer 11:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Vlorë

Yamaha Fz6n 600cc

2 500 EUR

02 Pri 01:12 Touring  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Shitet per arsye nderrim cilindrate...

3 700 EUR

Viti: 2007
03 Jan 16:30 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Lushnjë

Yamaha f1z

450 LEK

Viti: 2000
15 Dhj 18:03 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Lushnjë

Yamaha 2t

600 LEK

Viti: 2000
05 Dhj 17:33 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Lushnjë

Yamaha 2t

650 LEK

Viti: 2000
21 Qer 10:33 Sportiv  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Shkodër

Yamaha

1 900 EUR

Viti: 2006
05 Qer 19:38 Skuter  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Tiranë

Yamaha OKAZIONNN

Viti: 2004
21 Maj 17:11 Skuter  ·  Yamaha  ·  FZ  ·  Fier

Motorr

250 LEK

Viti: 2007

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha FZ | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione