Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yamaha DT Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DT | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 10:00 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Yamaha Dt 50

1 500 EUR

17 Gush 03:21 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Shitet yamaha dt 125cc

2 500 EUR

22 Maj 19:32 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Lushnjë

Yamaha 200cc

900 EUR

Viti: 2005
20 Nën 20:20 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Fier

Okazion

600 EUR

Viti: 2021
09 Nën 17:30 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Ymaha

1 100 EUR

Viti: 2000
04 Nën 13:30 Terren/Offroad  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Elbasan

Papaq 110 kubik

400 LEK

Viti: 1986
19 Tet 03:44 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Shkodër

950 € okazion

950 EUR

Viti: 2000
09 Pri 01:05 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha

400 LEK

Viti: 1999
24 Shk 22:38 Të tjera  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Motorr

270 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2008
30 Dhj 19:07 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

shitet

500 EUR

Viti: 2009
08 Nën 14:25 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Shitet motorri me letra te rregullta.

100 000 LEK

Viti: 2000
02 Maj 21:57 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Shitet

130 EUR

Viti: 2020
09 Jan 18:45 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Shes motor cikleten e ardhur nga irelanda

500 EUR

Viti: 2018
27 Dhj 18:07 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

OKAZION ORIGJINALE YAMAHA XT-200

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
01 Tet 17:51 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha Dt Okazion

550 LEK

Viti: 1998
15 Korr 21:13 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha

1 000 EUR

Viti: 1994
15 Korr 21:05 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha ,DT,200 kubik 2T,Ne gjendje super

1 000 EUR

Viti: 1994
31 Jan 10:10 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Shitet kros yamaha DT 125

450 LEK

03 Tet 20:31 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha dt200

70 000 LEK

Viti: 2003
03 Tet 20:19 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha

70 000 LEK

Viti: 2003
25 Qer 17:32 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Pogradec

Yamaha DT

800 EUR

Viti: 2004
10 Qer 12:03 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Shitet T Max

3 200 EUR

Viti: 2010
25 Pri 21:53 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha DT

650 EUR

Viti: 1994
01 Pri 12:41 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Yamaha dt125cc

650 EUR

Viti: 1999
31 Mar 17:32 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Yamaha dt 125 cc

650 EUR

Viti: 1999
23 Nën 10:14 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Dt125cc

650 EUR

Viti: 2000
03 Nën 16:37 Të tjera  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Fier

yamaha crypton

60 000 LEK

Viti: 2000
01 Tet 08:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Dt

650 EUR

Viti: 2000
16 Sht 22:29 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Skrapar

Motocross 125 cc

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
15 Korr 13:36 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Yamaha

2 800 EUR

Viti: 2008
15 Korr 09:28 Të tjera  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Fier

Yamaha

Viti: 2013
08 Korr 22:18 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Skrapar

Motocros

400 EUR

Viti: 1999
20 Shk 09:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Elbasan

Perfekt

500 EUR

Viti: 2004
19 Shk 09:49 Të tjera  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Lushnjë

motorr..

600 LEK

Viti: 2008
21 Nën 10:00 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Yamaha R125 -11 I rregullt Gjendje perfekte

1 300 EUR

21 Nën 09:56 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Yamaha R125 -11 I rregullt Gjendje perfekte

1 300 EUR

Viti: 2010
26 Tet 19:24 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Kukës

Yamaha DT 125 R

400 LEK

Viti: 1992
06 Tet 21:58 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Pogradec

Shes

600 LEK

Viti: 2010
30 Sht 13:58 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Yamaha 125cc

2 480 EUR

Viti: 2007
20 Sht 14:29 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Korçë

Yamaha dt125r

500 EUR

Viti: 2002
11 Sht 21:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Fier

Fier

400 EUR

Viti: 2015
07 Sht 15:32 Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Kukës

yamha

500 LEK

Viti: 1992
04 Sht 16:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Gjirokastër

Shitet Krosi

600 EUR

Viti: 2002
05 Gush 17:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Elbasan

skuter 125

1 000 EUR

Viti: 2002
09 Pri 22:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Durrës

Motori Harli

500 LEK

Viti: 1998
05 Pri 22:31 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Elbasan

Motori Yamaha DT 125 R

300 EUR

Viti: 1994
29 Dhj 20:04 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Lushnjë

Yamaha f1zr -06

550 LEK

Viti: 2006
20 Dhj 19:22 Sportiv  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Shkodër

motorr sportiv

800 EUR

Viti: 2009
08 Dhj 07:55 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Tiranë

Motorr per pjesse

Viti: 1996
28 Nën 22:47 Skuter  ·  Yamaha  ·  DT  ·  Mat

Yamaha 600cc -00

600 EUR

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha DT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione