Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa PX Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa PX | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 15:32 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa 200 cc

27 Mar 15:29 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa Px

25 Dhj 14:52 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa

1 EUR

15 Tet 07:59 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa px 125 ne gjendje shume te mire

2 500 EUR

23 Qer 22:12 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Fier

Vespa 200 cc

1 500 EUR

24 Maj 12:09 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Shes Vespa PX 125 CC

2 200 EUR

22 Maj 19:58 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

vespa px 150 nderohet me coper

2 500 EUR

17 Maj 18:31 Chopper/Coustom  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa

1 000 EUR

16 Pri 08:32 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa 125 PX

800 EUR

26 Mar 20:17 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Shkodër

Shitet

1 300 LEK

15 Mar 11:55 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

vesp

3 250 EUR

13 Jan 17:13 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Shkodër

Shitet

1 400 LEK

04 Jan 21:32 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

10 Dhj 00:23 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

2 500 EUR

17 Nën 21:43 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

VESPA PX 150

2 500 EUR

09 Nën 16:30 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 400 LEK

08 Nën 14:42 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

SHITET OSE NDEROHET

2 500 EUR

02 Nën 13:04 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa 150cc

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Tet 11:34 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 400 LEK

21 Tet 13:56 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet

1 600 LEK

20 Tet 12:14 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Durrës

Vespa 50cc

1 LEK

14 Tet 11:55 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Shitet Vespa PX 125

2 000 EUR

Viti: 1982
10 Sht 22:50 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa e restauruar

600 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Sht 21:30 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Shitet Vespa PX125

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Korr 01:05 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Shkodër

Vespa px 125cc me letra retro i aksitentuar

800 EUR

Viti: 1981
30 Qer 14:54 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Lushnjë

VESPA PX 200 e

1 500 EUR

Viti: 1999
18 Qer 22:37 Terren/Offroad  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa PX 125 cc

230 000 LEK

Viti: 2001
13 Qer 19:03 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa (piago) 150cc

2 200 EUR

Viti: 1981
15 Mar 19:16 Terren/Offroad  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

vespa 125

2 000 EUR

Viti: 1982
11 Nën 14:00 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

VespaPx200e

2 200 EUR

Viti: 1994
13 Tet 03:17 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Blej motorra vespa

Viti: Më të vjetër se 80-tat
05 Tet 07:39 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa px me dokumenta te regullata

3 400 EUR

Viti: 1982
14 Sht 08:39 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa okazion

1 250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
27 Pri 17:17 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa pk 75cc

600 EUR

Viti: 1982
21 Pri 00:06 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Lezhë

Shiten 8 motora : vespa,moto guzzi,piaggo ciao,honda dhe bur

Viti: Më të vjetër se 80-tat
29 Mar 22:37 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

She's Vespa PX200

3 000 EUR

Viti: 1985
08 Mar 09:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Shitet motori

900 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Shk 16:30 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Fier

vespa PX 150

800 EUR

Viti: 1987
04 Nën 15:17 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa PX125

400 000 EUR

Viti: 1983
04 Korr 22:48 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Shitet Vespa PX 125

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Qer 14:09 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

vespa

2 000 EUR

Viti: 1984
15 Pri 21:27 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Krujë

Vespa PX 1980

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
22 Mar 13:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  PX  ·  Durrës

Vespa 200 PX

2 000 EUR

Viti: 1981
17 Mar 12:43 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Okazion

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Shk 15:43 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa px125cc

Viti: 1982
31 Jan 13:09 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Korçë

Vespa.

1 000 EUR

Viti: 1981
03 Dhj 14:18 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Okazion vespa px

Viti: 2019
02 Nën 18:35 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Goma per VESPA, Dunlop

3 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1983
24 Tet 09:53 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Durrës

Vespa 50 px rush

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
24 Tet 01:11 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Durrës

Shes

1 300 EUR

Viti: 1984

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa PX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione