Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa Primavera Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Primavera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 10:04 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa primavera 125

1 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 14:35 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa primavera

1 EUR

17 Mar 10:45 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa Primavera !

2 900 EUR

30 Gush 11:47 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa

2 500 EUR

11 Korr 09:25 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa 125 , Realizuar ne bashkpunim me Disney .

8 500 EUR

28 Mar 13:21 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa primavera 125cc 2014

370 000 LEK

15 Mar 18:45 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

vespa skuter 125cc

1 500 EUR

01 Shk 20:42 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Vlorë

VESPA PX 150cc SHITET ose NDEROHET

1 111 EUR

14 Nën 23:53 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

SHITET VESPA PRIMAVERA 1979

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Korr 23:50 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa okazion

3 400 EUR

Viti: 2017
11 Nën 14:00 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Durrës

vespa vjeter.1969

800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Nën 13:30 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Durrës

vespa vjeter.1969

800 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Mar 13:57 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Lezhë

Shiten 6 motora : vespa,moto guzzi,piaggo,honda dhe bur

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Korr 22:47 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa Primavera Et3

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Shk 13:20 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Motor Vespa

Viti: 2013
12 Shk 09:09 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Shkodër

vespa

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Nën 17:43 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Durrës

SHITEN

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Maj 16:13 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Shkodër

Shitet vespa ne gjendje te mir pune

350 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
26 Maj 15:57 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Shkodër

Shitet vespa ne gjendje te mir pune

350 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
10 Pri 23:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa PX150E 1981

2 500 EUR

Viti: 1981
02 Pri 14:18 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa paiggio 125 et4

300 EUR

Viti: 2005
18 Jan 18:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Shkodër

Vespa

500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
09 Sht 16:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa mbules gome rezerve

250 LEK

Viti: 1981
13 Korr 11:35 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa speciale

50 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
30 Qer 11:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Shkodër

Vespa 50 cc

300 EUR

Viti: 1996
07 Qer 17:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

shitet vespa

800 EUR

Viti: 2006
19 Pri 16:31 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Vlorë

Vespa 125 cc

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Pri 12:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Vlorë

Vespa

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Mar 14:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa 125 gt

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Shk 13:21 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Mallakastër

Vespa

200 LEK

Viti: 1981
24 Nën 18:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Shitet vespa sprint i vitit 1963

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
04 Sht 13:40 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa Primavera 125cc 2016

2 700 EUR

Viti: 2016
17 Gush 17:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Piaggio Vespa GTS 300cc i 2016

4 750 EUR

Viti: 2016
25 Korr 20:46 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Shkodër

Vespa 50 special

800 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Korr 23:18 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa Primavera Special 50

990 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Maj 15:54 Të tjera  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa

1 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Primavera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione