Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

VESPA LX 125cc e 2008

2 000 EUR

Dje 19:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa GTS,GT,GTV 300

1 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:34 Auto sallon Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa 125 LX 2022

4 500 EUR

Shitësit të Besuar
11 Pri 21:02 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Vespa px 200E Retro

11 Pri 09:30 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet letra per Vespa PK

550 EUR

11 Pri 09:30 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Letra per Vespa PK

550 EUR

07 Pri 23:16 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkoj vespa te vjeter

06 Pri 15:32 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Vespa

1 LEK

04 Pri 14:37 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Lx125

1 EUR

03 Pri 21:43 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

VESPA DHE PJESE KEMBIMI

1 LEK

30 Mar 12:46 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Vespa LXV 125cc (Special edition) OKAZION

30 Mar 12:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Vespa LX125 ie 2011

2 800 EUR

23 Mar 20:07 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 125cc

2 800 EUR

16 Mar 14:22 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet vespa gt lungo

1 EUR

16 Shk 16:53 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITUR

1 499 EUR

29 Jan 18:07 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa lx 125

1 800 EUR Çmimi me zbritje

09 Jan 19:01 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes letra per Vespa

400 EUR

15 Dhj 21:37 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Vespa Px 125

1 500 EUR

13 Dhj 17:08 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Grup per vespa

500 EUR

01 Dhj 10:29 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet vespa

620 LEK

27 Tet 14:03 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

VESPA 150

1 000 EUR

13 Tet 22:31 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Lx 50 4T Viti 2010 (SHITET)

1 700 EUR

24 Sht 22:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Vespa

1 LEK

17 Gush 01:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa gts 300 viti 2012

3 500 EUR

29 Korr 16:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Vespa pk 125s shitet ose nderrohet

1 500 EUR

09 Korr 15:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten letrat per Vespa PK

600 EUR

04 Korr 07:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Vespa 50 cc

50 000 LEK

19 Qer 13:31 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Skuter

650 LEK

08 Qer 14:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET VESPA PK50 AUTOMATIC

1 000 EUR

03 Qer 11:59 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Berat

SHITET MOTOR VESPA

1 200 EUR

26 Maj 23:52 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Fier

SHITET VESPA PK75 PER RESATURIM

450 LEK Çmimi me zbritje

18 Pri 23:05 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet Vespa Okazion!!!

700 EUR

12 Pri 00:53 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Tttttt

750 EUR

30 Mar 10:45 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Fier

1000 € Padiskutushem Vespa PK50 Automatic

1 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 15:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

vespa e 60 150cc

4 800 EUR

25 Jan 16:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr vespa

2 700 EUR

02 Dhj 12:16 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

Vespa ne shitje okazion

1 200 EUR

25 Tet 11:45 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes ose nderroj vespa me tmax plus diferencen

1 500 EUR

19 Tet 11:11 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Sprint 150cc - Special designed Nemesis

3 800 EUR

16 Sht 01:28 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet vespa lx 125

1 700 EUR

Viti: 2009
21 Qer 01:25 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa (PK)

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
21 Maj 18:11 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Fier

MOTOR VESPRA FUQIA MOTORIKE 75

800 EUR

Viti: 2021
09 Maj 13:59 Touring  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

vespa 50 cc gold

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
30 Pri 11:40 Me katër rrota/ATV  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

She's motokarron...

3 509 EUR

Viti: 2005
29 Pri 13:23 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
26 Pri 22:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Vespa PK 50s

1 EUR

Viti: 1983
17 Mar 13:46 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Vespa ET4

40 000 LEK

Viti: 1997
26 Shk 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa GT 200 viti 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
08 Dhj 13:36 Sportiv  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shiten grupe vespe 125cc dhe 75cc

350 LEK

Viti: 1981

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione