Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa GTS Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa GTS | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:54 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Vespa GTS SUPER 300 ABS ASR AKRAPOVIČ

4 800 EUR

Dje 10:21 Auto sallon Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

VESPA GTS 125cc

2 600 EUR

Shitësit të Besuar
23 Mar 13:17 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Shitet Vespa GTS SUPER TECH 2023

7 900 EUR

09 Shk 17:06 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Vlorë

Vespa GTS 300 super sport

4 000 EUR

25 Jan 11:27 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Amortizator VESPA

100 EUR

01 Dhj 10:14 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

����Vespa GTS 250ie��

3 500 EUR

28 Nën 15:28 Sportiv  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Okazionn!!

2 000 EUR

08 Tet 22:15 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Vespa 300 Gts

3 300 EUR Çmimi me zbritje

27 Sht 14:25 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Shkodër

Vespa Gts

1 600 EUR

Online
01 Korr 22:57 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa

2 200 EUR

27 Qer 22:12 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Okazion!!!! Vespa

2 200 EUR

27 Qer 15:28 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa gts 2004

2 500 EUR

15 Qer 15:03 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

‼️ OKAZION ‼️Vespa GTS 125cc

2 600 EUR

04 Mar 15:07 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

vespa gts 125

4 900 EUR

Viti: 2021
24 Gush 13:15 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa ne shitje

2 700 EUR

Viti: 2007
12 Maj 18:30 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Shitet Vespa Okazion 2019

5 300 EUR

Viti: 2019
01 Maj 13:37 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

valixhe

100 EUR

Viti: 2009
27 Pri 03:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa GTS 300(thuajse e re) 2019

5 450 EUR

Viti: 2019
26 Sht 11:34 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa GTS 300 HPE 2019

5 300 EUR

Viti: 2019
19 Sht 15:48 Të tjera  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Vlorë

Vespa gts300 okazion

4 400 EUR

Viti: 2010
25 Korr 22:35 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Super okazion Vespa 125cc

700 EUR

Viti: 2000
15 Maj 12:01 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Vespa GTS super sport

4 950 EUR

Viti: 2014
14 Maj 16:11 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Veshje DAINESE (originale) masa 54 xL

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1981
15 Pri 20:19 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

VESPA APRILIA PIAGGIO DUCATI

Viti: 2018
12 Gush 22:08 Të tjera  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Librazhd

Piaggio 250 cc

Viti: 2001
10 Korr 16:53 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

VESPA 200 GTS

2 200 EUR

Viti: 2001
14 Nën 17:18 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Kaske motori special

50 LEK

Viti: 2016
14 Nën 16:37 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Kaske motorri super. ....

45 LEK

Viti: 2016
29 Sht 11:45 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Shitet Vespa ne gjendje shum te mire

2 300 EUR

Viti: 2006
24 Dhj 12:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

PIAGIO BEVERLY 500

1 600 EUR

Viti: 2006
22 Korr 16:47 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Shkodër

Piaggo x8 200 cc

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa GTS | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione