Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa ET SERIES Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa ET SERIES | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Qer 18:17 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa Et4

1 000 EUR

21 Shk 10:45 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa et4

1 000 EUR

24 Jan 22:22 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Tirane

700 EUR

03 Maj 23:06 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Sarandë

Vespa ET 2002

950 EUR

Viti: 2002
30 Mar 15:56 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Pogradec

VESPA 70cc et2

400 EUR

Viti: 2010
30 Mar 15:48 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Pogradec

SHITET VESPA 50cc et4

400 EUR

Viti: 2007
07 Jan 05:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa 50cc me 3marshe

250 EUR Çmimi me zbritje

17 Nën 11:30 Të tjera  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Vlorë

SHITET VESPA E T 4 150 CC

1 600 EUR

Viti: 2004
02 Maj 08:48 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa model ET4, 150 cc, 4 kohesh

1 400 EUR

Viti: 2002
23 Shk 13:21 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Gjirokastër

Okazion vespa e vitit 1961

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Korr 16:47 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Shkodër

Mottori ne super gjendje

400 LEK

Viti: 1998
02 Pri 15:10 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

shes motorr vespa et4

300 EUR

Viti: 2005
23 Mar 20:01 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Shkodër

Shitet piaggio vespa ET4

30 000 LEK

Viti: 2016
24 Nën 16:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Okazion Vespa

150 EUR

Viti: 2010
18 Nën 16:34 Sportiv  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa okazion

150 EUR

Viti: 2005
11 Nën 19:11 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa N 49cc

1 500 EUR

Viti: 1988
19 Gush 17:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Shkodër

Urgjent

500 EUR

Viti: 1985
19 Gush 14:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa 125cc

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
05 Gush 13:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa

800 EUR

Viti: 2000
03 Qer 18:45 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa piaxho ET2

680 EUR

Viti: 2001
08 Pri 12:53 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Peqin

Vespa piagio flm merr jep .al u shit

220 LEK

Viti: 2002
21 Mar 11:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa

700 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Mar 15:09 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Peqin

Vespa piagio flm merr jep .al u shit

220 LEK

09 Shk 14:41 Të tjera  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

Vespa Coza

1 000 EUR

Viti: 1995
30 Sht 17:58 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Berat

Vespa 50cc kembej

500 EUR

Viti: 2005
06 Korr 14:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

SHITET PIAGGIO VESPA ET2

100 000 LEK

Viti: 1999
12 Mar 21:54 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Vlorë

Motor 125cc

360 LEK

Viti: 1994
16 Dhj 20:34 Skuter  ·  Vespa  ·  ET SERIES  ·  Tiranë

vespa et4 150cc

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa ET SERIES | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione