Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Vespa Të gjitha në Shqipëria

Cosa , 17
ET SERIES , 25
GL , 7
GTS , 32
Italy , 84
Primavera , 36
PX , 102

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 17:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

VESPA LX 125cc VITI 2009

1 900 EUR

Dje 16:24 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Vespa GTS SUPER 300 ABS ASR AKRAPOVIČ

4 800 EUR

Dje 16:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa GTS,GT,GTV 300

1 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 10:30 Auto sallon Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa 125 LX 2022

4 500 EUR

Shitësit të Besuar
28 Maj 10:24 Auto sallon Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

VESPA GTS 125cc

2 600 EUR

Shitësit të Besuar
27 Maj 19:50 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

VESPA PK50

1 500 EUR

27 Maj 11:38 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Vespa

1 LEK

26 Maj 23:09 Skuter  ·  Vespa  ·  Cosa  ·  Tiranë

VESPA Cosa 200cc

2 000 EUR

26 Maj 22:12 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

PIAGGIO VESPA GTS 300 HPE

3 400 EUR

26 Maj 00:09 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Shitet vespa gts 300

1 EUR

25 Maj 09:39 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

VESPA DHE PJESE KEMBIMI

1 LEK

23 Maj 17:41 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Vlorë

Vespa PX150(177) 75-th anniversary

2 700 EUR

20 Maj 19:44 Skuter  ·  Vespa  ·  Cosa  ·  Tiranë

Vespa Cosa,

1 900 EUR

20 Maj 11:03 Skuter  ·  Vespa  ·  Cosa  ·  Tiranë

Vespa Cosa,

18 Maj 00:05 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa Ape 50cc

1 400 EUR

15 Maj 15:11 Të tjera  ·  Vespa  ·  VESPA PX 200  ·  Vlorë

Vespa Px 200

12 Maj 20:16 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Gts Supersport

4 500 EUR

10 Maj 22:09 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Vespa Elettrica L3

4 900 EUR

10 Maj 13:13 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa PK 75 cc 1989

09 Maj 11:34 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Vespa Elettrica

4 900 EUR

09 Maj 11:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Vespa LX125 ie 2011

2 800 EUR

09 Maj 11:08 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Vespa LXV 125cc (Special edition) OKAZION

06 Maj 04:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Lx125

1 EUR

27 Pri 15:56 Të tjera  ·  Vespa  ·  PX  ·  Durrës

Vespaa 75cc

500 EUR

18 Pri 00:06 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 125cc

2 700 EUR

11 Pri 09:30 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet letra per Vespa PK

550 EUR

11 Pri 09:30 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Letra per Vespa PK

550 EUR

04 Pri 14:35 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa primavera

1 EUR

23 Mar 13:17 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Shitet Vespa GTS SUPER TECH 2023

7 900 EUR

17 Mar 10:45 Skuter  ·  Vespa  ·  Primavera  ·  Tiranë

Vespa Primavera !

2 900 EUR

16 Mar 14:22 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet vespa gt lungo

1 EUR

09 Shk 17:06 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Vlorë

Vespa GTS 300 super sport

4 000 EUR

29 Jan 18:07 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa lx 125

1 800 EUR Çmimi me zbritje

28 Jan 16:44 Skuter  ·  Vespa  ·  Cosa  ·  Krujë

Vespa 50cc

1 000 EUR

25 Jan 11:27 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Amortizator VESPA

100 EUR

18 Jan 08:33 Skuter  ·  Vespa  ·  Italy  ·  Vlorë

shitet vespa

400 LEK

09 Jan 19:01 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes letra per Vespa

400 EUR

25 Dhj 14:52 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa

1 EUR

15 Dhj 21:37 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Vespa Px 125

1 500 EUR

13 Dhj 17:08 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Grup per vespa

500 EUR

01 Dhj 10:29 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet vespa

620 LEK

01 Dhj 10:14 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

����Vespa GTS 250ie��

3 500 EUR

28 Nën 15:28 Sportiv  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Tiranë

Okazionn!!

2 000 EUR

03 Nën 05:44 Skuter  ·  Vespa  ·  Italy  ·  Fier

Piaggo Hexagon

250 000 LEK

27 Tet 14:03 Skuter  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

VESPA 150

1 000 EUR

15 Tet 07:59 Skuter  ·  Vespa  ·  PX  ·  Tiranë

Vespa px 125 ne gjendje shume te mire

2 500 EUR

13 Tet 22:31 Të tjera  ·  Vespa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Vespa Lx 50 4T Viti 2010 (SHITET)

1 700 EUR

08 Tet 22:15 Skuter  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Durrës

Vespa 300 Gts

3 300 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Vespa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione