Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura TM Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | TM | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Mar 19:52 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

T-Max 500cc

2 800 EUR

11 Jan 13:00 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet

750 EUR

05 Dhj 12:25 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

����T MAX��

2 500 EUR

19 Nën 19:08 Të tjera  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

��TECH MAX 2022��

5 700 EUR

14 Nën 19:48 Me katër rrota/ATV  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Karroc Elektrike Per Invalid 1500 euro

1 500 EUR

26 Sht 21:36 Kros/Enduro  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes Teken 250cc

3 299 EUR

08 Sht 23:05 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

3 700 LEK

05 Sht 14:15 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

����SHITET����

5 000 EUR

03 Sht 15:38 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

shitet&ndrrohet

2 800 EUR

31 Korr 23:31 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

shitet & ndrrohet

2 800 EUR

10 Korr 20:57 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

gjendje 100%

3 000 EUR

23 Jan 10:23 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

shitet motorri

350 LEK

11 Pri 01:29 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Motorr 110cc

650 EUR

Viti: 2019
10 Nën 19:13 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet scooter xiaomi

100 000 LEK

Viti: 2021
09 Nën 13:11 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklet TREK 8500SL

170 EUR

Viti: 2020
12 Tet 10:22 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

TMAX

2 800 EUR

Viti: 2004
15 Gush 18:39 Kros/Enduro  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bicikleta Gjermane Okazion

15 000 LEK

Viti: 2015
30 Qer 21:06 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Yamaha T-maks. 500cc viti 2002

1 900 EUR

Viti: 2002
17 Qer 22:46 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Mat

She's skuter f10 I ardhur nga Ch

550 EUR

Viti: 2001
28 Maj 18:12 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

tmx 500

Viti: 2002
23 Maj 16:21 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U SHIT FLM

Viti: 2009
20 Shk 19:18 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Torpedo 150cc

45 000 LEK

Viti: 2000
29 Jan 07:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motorr scuter TELL Viti 2014

2 300 EUR

Viti: 2014
27 Jan 15:45 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Te jet me letra

Viti: 2010
14 Korr 00:30 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

OKAZION

1 700 EUR

Viti: 2001
17 Pri 05:36 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklet perfekt

500 EUR

Viti: 2020
29 Mar 19:53 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkoj Motor T Max 500 Pa letra

11 LEK

Viti: 2006
31 Mar 18:04 Sportiv  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Jamaka

1 500 EUR

Viti: 2003
29 Mar 07:53 Kros/Enduro  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motori 850 kb pa letra i ardhur nga greqia

1 800 EUR

Viti: 2003
26 Mar 10:43 Skuter  ·  TM  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr

3 000 EUR

Viti: 2011

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | TM | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione