Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

motorr 125 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 33
Yamaha , 31
Kymco , 23
Piaggio , 18
Lifan , 17
Aprilia , 14
Kawasaki , 8
Gilera , 6
Vespa , 6
CPI , 4
Suzuki , 4
Daelim , 3
Malaguti , 3
Ducati , 2
Pegasus , 2
SYM , 2
Adly , 1
Aeon , 1
Benelli , 1
Beta , 1
BMW , 1
Cagiva , 1
e-max , 1
Italjet , 1
Jinling , 1
KTM , 1
Motobi , 1
Online , 1
Peugeot , 1
Shineray , 1
Skyteam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe motorr 125,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj motorr 125 Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 16:36 ,

Honda Sh 125 Abs

2 600 EUR

Viti: 2015
Dje 16:33 ,

Honda Sh 125 Abs

2 600 EUR

Viti: 2016
29 Qer 23:24 ,

Shitet Yamaha X-MAX

3 500 EUR

Viti: 2014
29 Qer 20:36 ,

Shitet Piaggio Liberty 125

1 200 EUR

Viti: 2012
20 Qer 14:38 ,

Motorr deying 125cc

1 600 EUR

Viti: 2018
12 Qer 17:20 ,

shitet

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
12 Qer 14:07 ,

Motorr aprrilla

1 000 EUR

Viti: 2002
23 Maj 23:48 ,

Motorr per qejf

1 000 EUR

Viti: 2007
16 Maj 17:09 ,

Shitet motorr dayang 125 ccviti 2019

1 EUR

Viti: 2019
16 Maj 17:04 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2019
15 Maj 23:42 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2019
14 Maj 22:34 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2019
10 Maj 09:54 ,

Tirane

800 EUR

Viti: 2014
13 Pri 19:20 ,

shitet motorr 125 cc dajang pa letra

450 LEK

Viti: 2017
12 Pri 18:42 ,

Motorr

400 LEK

Viti: 2000
10 Pri 11:53 ,

Shitet nderrohet

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
08 Pri 22:16 ,

Shitet nderrohet

900 EUR

Viti: 2008
31 Mar 22:04 ,

Dayang 125 cc

950 000 LEK

Viti: 2018
25 Mar 08:13 ,

Motorr

450 EUR

Viti: 2012
02 Mar 15:16 ,

Shes motorr Piaggio Liberty (pjaxho) 125

1 050 000 LEK

Viti: 2007
22 Shk 16:26 ,

Okazion

600 EUR

Viti: 2018
14 Shk 11:12 ,

MOTORR DAYANG

150 000 LEK

Viti: 2021
01 Shk 17:05 ,

Shes motorr

40 000 LEK

Viti: 2010
27 Jan 17:38 ,

Motorr

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
18 Jan 15:01 ,

Shitet

350 LEK

Viti: 2008
19 Dhj 05:02 ,

Daelim dauster

650 EUR

Viti: 2000
16 Dhj 02:23 ,

shite motorr 125

55 000 LEK

Viti: 2020
26 Nën 18:50 ,

aprilia atlantic 500cc

600 LEK

Viti: 2009

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj motorr 125 | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione