Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Zip Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Zip | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Pri 21:04 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Piaggio ZIP SP Polini

2 000 EUR

Online
18 Korr 18:11 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Durrës

Shitet piaggo zip 50 kubiksh pa tetra fare 200 milek

200 LEK

24 Mar 12:17 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

650 € ,Piaggi zip 49 cc

650 EUR

10 Gush 19:06 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Fier

Motor piaggio zip

350 EUR

Viti: 2005
09 Gush 22:46 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Fier

Piaggio zip

350 EUR

Viti: 2000
22 Jan 12:12 Terren/Offroad  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Shkodër

Elektronik

270 LEK

Viti: 1986
16 Dhj 17:48 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Durrës

Piaggo zip

150 LEK

Viti: 2000
29 Qer 13:52 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

shitet piaggio zip

1 LEK

Viti: 2003
03 Sht 14:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Piaggio 125cc 2T

500 EUR

Viti: 1996
04 Dhj 14:20 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

piaggio zip 2006

600 LEK

Viti: 2006
07 Mar 13:45 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Shkodër

Piaggio zip

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2016
02 Nën 15:57 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

ne gjendje te mire pune

550 000 LEK

Viti: 2006
04 Sht 21:42 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Piaggio zip 150cc 2t

450 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
31 Maj 11:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Piaggio zip

Viti: 2009
27 Maj 11:26 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Lezhë

scooter piaggio zip

150 EUR

Viti: 2000
04 Shk 12:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Lezhë

Ape50

1 299 EUR

Viti: 2012
23 Jan 13:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Durrës

Shitet vespa pk 125

Viti: Më të vjetër se 80-tat
01 Jan 16:24 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Piaggio zip 150 2T (2kohesh)

500 EUR

Viti: 2009
28 Dhj 11:50 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Vlorë

Shitet

900 EUR

Viti: 2014
10 Dhj 16:46 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Durrës

Piagio zipo 49cc

300 EUR

Viti: 1992
12 Qer 15:36 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Okazion piaggio zip 50 cc Cmimi fundit ky

350 LEK

Viti: 2009

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Zip | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione