Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Vespa Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Vespa | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:34 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

VESPA LX 125

2 100 EUR

Dje 18:34 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa LX 125

2 200 EUR

Dje 08:43 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa Gts 300

4 500 EUR

22 Pri 13:05 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

VESPA

1 EUR

30 Mar 17:58 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa Primavera 125

2 800 EUR

20 Mar 16:23 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

Vespa LX 125

2 150 EUR

26 Jan 12:38 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Shitet nderohet

1 200 EUR

03 Dhj 20:33 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet Vespa GL

7 000 EUR

24 Nën 13:01 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

shitet Motorr Vespa 50cc

1 000 EUR

08 Nën 07:24 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa 125

1 400 EUR

26 Tet 10:34 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet Vespa 200c

2 300 EUR

12 Tet 12:34 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

OKAZION Vespa GTS super 300 ABS

4 600 EUR Çmimi me zbritje

09 Tet 18:06 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Piaggio Vespa 250 cc 2009

3 500 EUR

09 Tet 14:53 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

❌️OKAZION PIAGGIO VESPA 1500 €❌️

1 500 EUR

28 Sht 11:16 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

❌️SHITET PIAGGIO VESPA 1999 , 26200 KM❌️

1 900 EUR

26 Sht 09:31 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

❌️SHITET PIAGGIO VESPA , 26200 KM❌️

2 300 EUR

15 Sht 15:39 Touring  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet vespa 125px

130 000 LEK

24 Gush 09:12 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Okazion vespa 200cc

2 300 EUR

17 Gush 09:29 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa Gts 300 ie Super Sport

3 100 EUR

14 Gush 12:26 Terren/Offroad  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Vespa200

2 300 EUR

28 Korr 15:15 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkodër

vespa 125 pa dekumenta

900 EUR

22 Qer 09:31 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa gts 200 cc

2 500 EUR

18 Jan 18:49 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa 125 cc gts

2 300 EUR Çmimi me zbritje

04 Nën 10:27 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

******okazion****

1 850 EUR

12 Sht 14:58 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

Vespa px 125

28 Gush 21:45 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Piaggio Vespa

2 200 EUR

Viti: 2011
14 Qer 20:10 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet

45 000 LEK

Viti: 2001
14 Maj 10:18 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

Vespa

850 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
12 Maj 11:53 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
08 Maj 17:25 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
28 Pri 19:20 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Shitet

550 LEK

Viti: 2001
22 Pri 14:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Piaxho

55 000 LEK

Viti: 2001
17 Pri 14:44 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

SHITEN VESPA DHE PJESE PER VESPA

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
24 Mar 08:43 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Okazion vespa

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Mar 21:52 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Korçë

Okazionnn !!!

Viti: 2010
05 Mar 16:57 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

SHITET

1 400 EUR

Viti: 1991
02 Mar 10:42 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Lushnjë

Shitet Motorr VESPA PK

1 300 EUR

Viti: 1989
15 Shk 19:45 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Vespa pk 75cc me letra retro

100 000 LEK

Viti: 1982
12 Shk 16:25 Terren/Offroad  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Vespa

2 500 EUR

Viti: 1984
22 Jan 17:25 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkodër

SHITET VESPA PX 125 E

3 200 EUR

Viti: 1990
18 Tet 08:22 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa PX150 E

2 500 EUR

Viti: 1985
29 Gush 21:01 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa lx

1 500 EUR

Viti: 2006
13 Gush 14:08 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1984
08 Qer 18:45 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkodër

Shitet Vespa Pk

550 000 LEK

Viti: 1988
26 Pri 15:29 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Vlorë

Shitet SUNL

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2004
08 Mar 09:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

SHES VESPA PRIMAVERA

2 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Mar 09:37 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

SHES VESPA PX 200CC

1 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
08 Mar 09:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

SHES VESPA PX

3 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
21 Jan 09:16 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

vespa 150cc

1 100 EUR

Viti: 2004
18 Jan 06:35 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Motora electric

1 000 EUR

Viti: 2019

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Vespa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione