Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Ciao Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Ciao | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Korr 11:58 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Fier

Motorr piaggio me grup honda me tre marsha

150 LEK

17 Shk 13:17 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Piaggio

150 LEK

16 Shk 17:27 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Lezhë

Shiten 5 piaggio cmim i arsyeshem

07 Jan 12:05 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Fier

Ape 125cc 50,000 lek

50 000 LEK

Viti: 1997
27 Gush 18:00 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Vlorë

Shitet

150 EUR

Viti: 2000
06 Korr 00:27 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piagoo

180 LEK

Viti: 2014
22 Maj 15:58 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Kukës

Gjendje perfekte

1 000 EUR

Viti: 2014
18 Maj 22:07 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet

400 LEK

Viti: 2009
13 Maj 02:20 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shasi Piagjo, parafrango

1 EUR

Viti: 2020
01 Pri 09:16 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet motorr Piaggio

Viti: 1984
21 Mar 22:50 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Elbasan

Piaggio 97cc

300 EUR

Viti: 2015
22 Jan 18:18 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Matorr pjaxho

210 LEK

Viti: 1982
17 Jan 15:38 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggo

210 EUR

Viti: 2016
22 Dhj 07:19 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Super super gjendje super motor

280 EUR

Viti: 2000
21 Dhj 19:35 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Super super gjendje super motor

280 EUR

Viti: 2000
09 Tet 00:21 Kros/Enduro  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piago

200 000 LEK

Viti: 1990
29 Korr 22:17 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Pjago

150 LEK

Viti: 1998
23 Korr 12:25 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Pjago

150 LEK

Viti: 1986
16 Korr 23:12 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet

400 LEK

Viti: 2008
12 Korr 15:38 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Disqe, kambio,telajo, pjese Piagjo

1 EUR

Viti: 2020
25 Pri 11:46 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

shitet

1 000 EUR

Viti: 2001
30 Mar 10:37 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piagjo ciao

300 EUR

Viti: 2000
18 Mar 08:55 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piagjo ciao

400 LEK

Viti: 2000
03 Mar 01:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Super super gjendje super motor

1 EUR

Viti: 2000
27 Shk 16:49 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Elbasan

97cc

250 EUR

Viti: 2010
25 Shk 11:00 Terren/Offroad  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Motorr piaggo ciao

200 LEK

Viti: 2000
14 Jan 09:40 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Gjirokastër

BLEJ SCOOTER PIAGGIO NE GJENDJE PUNE OSE JO

Viti: Më të vjetër se 80-tat
06 Dhj 12:07 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piagio

320 LEK

Viti: 1999
03 Dhj 13:18 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shitet piagio

350 LEK

Viti: 2004
09 Sht 17:39 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Gomisteri

250 LEK

Viti: 1997
09 Sht 17:39 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Motorrciklete

250 LEK

Viti: 1995
08 Sht 15:51 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Motorrcikleta

250 LEK

Viti: 1999
07 Gush 10:23 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggio Ciao

350 LEK

Viti: 2012
26 Qer 10:01 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Gilera runner

1 000 EUR

Viti: 1998
12 Qer 14:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggio shitet

35 000 LEK

Viti: 2000
15 Maj 14:28 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shitet Piaggio Si 50cc

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
10 Maj 10:50 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Lushnjë

Shitet motorri

170 EUR

Viti: 2020
13 Pri 13:15 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

<<<PIAGGIO CIAO GJENDJE PERFEKTE>>>

270 LEK

Viti: 2000
22 Mar 08:17 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Piago Ciao

350 EUR

Viti: 2020
29 Shk 16:39 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Motor Piaggio

6 000 LEK

Viti: 2020
22 Shk 07:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Elbasan

shiten motorra me shumic e pakic dhe pjes

300 LEK

Viti: 2000
20 Jan 14:29 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Vlorë

PIAGO ne gjendje perfekte

2 000 LEK

Viti: 2020
15 Dhj 12:13 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shitet piaggio si

270 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
10 Dhj 13:28 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Lushnjë

Skuter Piaggo

400 LEK

Viti: 2006
01 Dhj 10:38 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shitet skuter

Viti: 2006
30 Nën 16:09 Touring  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Motor

309 LEK

Viti: 1991
20 Nën 18:47 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

320 mi lek

320 LEK

Viti: 2010
07 Korr 15:35 Skuter  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Piaggio

180 LEK

Viti: 1998
05 Qer 17:37 Sportiv  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Elbasan

She sim motorra te ndrryshem

1 EUR

Viti: 2019

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio Ciao | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione