Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Online Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Online | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 21:00 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

max T 125cc

2 400 EUR

11 Pri 09:17 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Okazion

700 EUR

26 Shk 14:01 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Patine Ninebot

550 EUR Çmimi me zbritje

25 Jan 05:49 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

venus 4

1 200 EUR

04 Jan 22:25 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Dajang125cc

450 LEK

13 Dhj 10:15 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Bicikleta bt-win okazion sott

1 EUR

15 Sht 10:58 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super mjet

800 EUR

08 Gush 14:54 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete me bateri

300 EUR

21 Korr 23:02 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

2 400 EUR

13 Korr 18:14 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr

1 500 LEK

09 Qer 21:54 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet motorri

420 LEK

04 Qer 14:36 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shite per arsye pune

900 LEK

08 Pri 17:46 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion

150 EUR

08 Mar 12:22 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet bichikleta marka whistle

600 EUR

03 Mar 11:46 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Papaq 110cc zongshen

1 200 LEK

08 Shk 18:57 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motorr elektrik

550 EUR

29 Jan 14:59 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

72cc

35 000 LEK

22 Dhj 19:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Pjes dhe aksesor per motorra

123 LEK

23 Nën 23:06 Terren/Offroad  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet

11 EUR

20 Tet 14:05 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet ne shitje

200 LEK

27 Sht 18:55 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Mallakastër

Daytona

750 LEK

Viti: 2004
29 Gush 20:45 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet

500 EUR

Viti: 2015
21 Gush 17:39 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete me Bateri E

780 LEK

Viti: 2020
29 Korr 15:52 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MOTOR

60 000 LEK

Viti: 2010
19 Korr 08:06 Kros/Enduro  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta Orbea 29

400 EUR

Viti: 2019
13 Korr 21:38 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorr elektrik City Coco

1 000 EUR

Viti: 2021
20 Maj 12:41 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr dayang 100cc

900 LEK

Viti: 2020
14 Shk 09:47 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr Invacare

800 EUR

Viti: 2017
20 Jan 19:19 Skuter  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr 150cc

1 000 EUR

Viti: 2008
08 Nën 06:24 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 100

1 090 LEK

Viti: 2017
14 Sht 10:47 Me katër rrota/ATV  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

E Domosdoshme

3 000 EUR

Viti: 2006
29 Gush 17:40 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr

850 LEK

Viti: 2018
16 Gush 18:21 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

honda

500 LEK

Viti: 2021
10 Mar 17:55 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Biçiklete

220 EUR

Viti: 2010
18 Shk 12:27 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Ymaha Crypton x 125

600 LEK

15 Shk 01:03 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Grabian

300 LEK

Viti: 2019
12 Shk 21:08 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Berat

❌Motor ne shitje❌

700 EUR

Viti: 2013
20 Nën 18:17 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ynxiang 125cc

750 LEK

Viti: 2019
25 Tet 20:38 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Modenas dinamik

Viti: 2005
15 Shk 19:33 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

OKAZION

700 LEK

Viti: 2010
11 Dhj 22:21 Të tjera  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Okazion

8 000 LEK

Viti: 2019
02 Pri 15:51 Kros/Enduro  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet

300 LEK

Viti: 2018
21 Jan 09:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shes motorr yinxiang 125 cc pa letra

350 EUR

Viti: 2012
20 Jan 15:14 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Dayang bobo

650 EUR

Viti: 2014
23 Dhj 19:23 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Modenas Dinamic 130cc

400 LEK

Viti: 2007
09 Mar 13:34 Sportiv  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Dayang

450 LEK

Viti: 2001
29 Dhj 14:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motor 125cc

40 000 LEK

Viti: 2006
29 Sht 16:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Online  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nji skuter zip i vitit 2004 170 kile i perdorur pi

250 LEK

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Online | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione