Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mz Të gjitha në Shqipëria

ETZ , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Pri 03:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Pogradec

Motorr MZ 251 cc

1 EUR

14 Mar 01:27 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Sarandë

Shitet Mz

12 Mar 19:57 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Sarandë

Shitet

30 Jan 20:51 Touring  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Shiten 2 motorra mz

600 EUR

09 Jan 17:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Sarandë

SHITET MOTORI

1 600 LEK

08 Jan 20:53 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Mz Etz 250

2 800 EUR Çmimi me zbritje

08 Jan 16:40 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Mz Etz 250

2 500 EUR

29 Nën 15:00 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Lushnjë

Shitet motor MTZ 250 ,Benzine .

150 000 LEK

08 Tet 14:49 Terren/Offroad  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

660 cc

2 200 EUR

06 Qer 21:55 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Gjirokastër

Gjirokaster

15 Dhj 20:28 Sportiv  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Dibër

Per

500 LEK

27 Nën 13:57 Sportiv  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Bulqizë

Shitet

500 LEK

16 Sht 13:52 Skuter  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Durrës

skuter 50cc 2020

1 400 EUR

Viti: 2020
31 Mar 17:13 Të tjera  ·  Mz  ·  Model tjeter  ·  Fier

Shitet MZ

Viti: 1987
13 Jan 18:29 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Durrës

Motorr MZ 250

Viti: 1982
13 Pri 21:02 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Gjirokastër

Motor

2 500 EUR

Viti: 1986
04 Pri 08:44 Touring  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Gjirokastër

Mz Etz

1 000 EUR

Viti: 1986
27 Qer 16:03 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Vlorë

Mz etz 251

1 700 EUR

Viti: 1992
13 Maj 14:09 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Vlorë

Motorr Mz 150cc

500 LEK

Viti: 1981
12 Maj 20:40 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Vlorë

Motorr

500 LEK

Viti: 1981
18 Shk 13:00 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Biciklete 28

150 EUR

Viti: 2001
17 Korr 21:18 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Shitet motorri

200 LEK

Viti: 2020
23 Mar 00:07 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Shitet motorri

250 EUR

Viti: 1998
26 Dhj 21:16 Sportiv  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Pogradec

Motorr

750 LEK

Viti: 2016
03 Sht 11:59 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Pogradec

Motociklete Mz 251cc

75 000 LEK

Viti: 1991
01 Jan 22:44 Touring  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Elbasan

shitet motorri mz 250 i 1988

10 000 EUR

Viti: 1988
04 Nën 14:25 Kros/Enduro  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Elbasan

MZ ETZ 250cc 2t

700 EUR

Viti: 2000
17 Korr 15:58 Të tjera  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Lushnjë

Ifa

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Jan 17:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Korçë

Motor Mz etz 125

Viti: 1981
03 Tet 09:20 Chopper/Coustom  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Mz etz 251 -87

1 500 EUR

Viti: 1987
03 Gush 20:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Përmet

Mz ETZ 150 cc

Viti: 1993
26 Dhj 13:59 Chopper/Coustom  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Motor MZ 301 cc

650 EUR

Viti: 1990
04 Dhj 14:15 Chopper/Coustom  ·  Mz  ·  ETZ  ·  Tiranë

Mz etz 251 -87

1 500 EUR

Viti: 1987

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Mz | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione