Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Markë tjetër Zongshen Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Zongshen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 12:57 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Vlorë

Shitet zongshen viti 2023 skuter

2 600 EUR

29 Mar 14:39 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Shkodër

Motorr 200cc 0km 2024

1 111 111 EUR

19 Mar 13:54 Chopper/Coustom  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet, Motor 250CC.

1 100 EUR Çmimi me zbritje

16 Mar 14:18 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Gramsh

Zongshen M57-151cc Automatik

1 000 EUR

11 Dhj 21:07 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Shkodër

Skuter Max T 125cc

2 850 EUR

07 Dhj 12:28 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet papaq 2021

100 000 LEK

12 Tet 13:05 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet motorri

85 000 LEK

09 Tet 20:11 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet

13 000 LEK Çmimi me zbritje

01 Sht 11:38 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

shitet

200 EUR

18 Qer 17:50 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Devoll

Karkalec 250

26 Mar 20:50 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

23 Nën 12:06 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

biciklete

200 EUR

29 Gush 19:13 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lezhë

Motorr ne shitje

500 LEK

Viti: 2009
22 Gush 11:02 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Zongshen 110cc

1 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2021
14 Gush 22:36 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

BMX

220 EUR

Viti: 2016
02 Korr 11:17 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Motor

1 000 EUR

Viti: 2010
23 Qer 05:27 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lushnjë

Motorr me 4 goma ATV

2 000 EUR

Viti: 2015
16 Qer 22:30 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lushnjë

Motorr me 4 rrota 250cc ATV

2 200 EUR

Viti: 2014
16 Qer 22:21 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lushnjë

Motorr me 4 rrota 250cc ATV

2 200 EUR

Viti: 2014
14 Qer 22:39 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

shitet biciklet per arsye mos perdorimi

100 LEK

Viti: 2021
07 Qer 17:38 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lezhë

ZONGSHEN 110CC

500 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
14 Mar 22:43 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Zonkshen

400 EUR

Viti: 2008
25 Nën 18:50 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Zongshen 110CC 2019

97 000 LEK

Viti: 2019
29 Tet 19:42 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Dibër

Okazionn!!!

1 600 EUR

Viti: 2012
26 Tet 15:59 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet Zongshen

1 000 EUR

Viti: 2005
21 Gush 15:02 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet skuter 125cc i vitit 2020

1 200 EUR

Viti: 2020
25 Korr 18:39 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet

100 000 LEK

Viti: 2019
24 Maj 20:13 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet

50 000 LEK

Viti: 2008
30 Pri 21:38 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Berat

shitet motor

350 EUR

Viti: 1990
13 Dhj 19:58 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

Papaq 110 cc

450 LEK

Viti: 2010
15 Nën 10:15 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Shitet skuter 125cc

1 200 EUR

Viti: 2019
23 Sht 19:15 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

shitet skuter 125cc viti 2019

1 300 EUR

Viti: 2019
16 Gush 15:29 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

Quod atv per shitje

3 800 EUR

Viti: 2013
06 Gush 10:28 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Motorr

400 LEK

Viti: 2004
07 Shk 13:03 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Motorr zogshen

450 EUR

Viti: 2005
13 Nën 19:33 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

Shitet biciklet

1 200 LEK

Viti: 2020
11 Nën 12:10 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

Shitet biciklet

1 200 LEK

Viti: 2020
02 Nën 15:19 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Lezhë

E shes per arsye mos perdorimi

450 LEK

Viti: 2008
22 Tet 08:33 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

****OKAZION**** shitet bicikleta 50 milek

50 LEK

Viti: 2020
22 Sht 17:36 Sportiv  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

Motorr sportiv me 4 goma

5 500 EUR

Viti: 2013
31 Gush 18:20 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Zongshen

600 LEK

Viti: 2008
31 Gush 18:09 Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Zongshen

600 LEK

Viti: 2008
27 Maj 08:18 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Berat

Shitet

950 EUR

Viti: 2003
24 Pri 21:14 Chopper/Coustom  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

250 CC

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
01 Jan 00:42 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Korçë

Zongshen

800 LEK

Viti: 2007
04 Nën 18:04 Me katër rrota/ATV  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

shitet motorr 4 gomsh

200 EUR

Viti: 2004
09 Tet 18:55 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Peqin

Can-Am Outlander Max MC 500 DPS

1 500 EUR

Viti: 2013
09 Tet 11:51 Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Durrës

Can-Am Outlander Max MC 500 DPS

1 500 EUR

Viti: 2013
16 Maj 18:42 Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Vlorë

Shitet motor 200 cc

Viti: 2007
14 Maj 00:25 Chopper/Coustom  ·  Markë tjetër  ·  Zongshen  ·  Tiranë

Zongshen

1 800 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Markë tjetër Zongshen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione