Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Luxxon Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Luxxon | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 18:57 Të tjera  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

Motorr 125cc

650 EUR

01 Mar 16:47 Skuter  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitett

04 Dhj 15:28 Të tjera  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

loncin 107 dokumenta

28 Shk 19:10 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Lonxin me letra

550 EUR

Viti: 2009
13 Sht 02:48 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet per arsye mos perdorimi …0694868204

400 EUR

Viti: 2007
28 Maj 17:13 Me katër rrota/ATV  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Atv 250

112 233 EUR

Viti: 2008
17 Maj 23:24 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Elketrik

500 EUR

Viti: 2020
16 Maj 17:39 Me katër rrota/ATV  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Atv

11 223 344 EUR

Viti: 2005
10 Maj 08:46 Me katër rrota/ATV  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Atv

112 233 EUR

Viti: 2005
09 Maj 19:00 Me katër rrota/ATV  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Atv

112 233 EUR

Viti: 2005
14 Shk 13:28 Skuter  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Motorr 110 kubiksh

600 LEK

Viti: 2004
03 Sht 14:05 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Motorr i vencant Sportiv

300 LEK

Viti: 2019
21 Korr 16:30 Terren/Offroad  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet

550 EUR

Viti: 2005
29 Pri 21:49 Të tjera  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet motor Loncin 50 cc

350 EUR

Viti: 2015
18 Shk 09:16 Të tjera  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Papaq loncin

50 000 LEK

Viti: 2008
31 Jan 18:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet motorr loncin

400 LEK

Viti: 2008
10 Jan 16:25 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr 79

800 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2013
11 Korr 16:46 Sportiv  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

4 gomsh ne shitje

350 EUR

Viti: 2015
14 Mar 22:23 Skuter  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet motori

650 LEK

Viti: 2010
06 Shk 21:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

motorr

700 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2007
13 Korr 12:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Shitet motor 100cc me letra

270 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
05 Qer 19:38 Me katër rrota/ATV  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Luxxon

160 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2005
14 Pri 16:13 Kros/Enduro  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Motorr

450 LEK

Viti: 2003
21 Mar 23:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Luxxon  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

150 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Luxxon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione