Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Vodena 125cc✈️��️

Shitësit të Besuar
23 Pri 17:24 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

BMX

1 000 EUR

Online
19 Pri 13:30 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lifan 110 okazion 24h

300 EUR

18 Pri 14:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Motori shitet

200 LEK

14 Pri 16:41 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Motorr

1 200 LEK

30 Mar 12:34 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR

20 Mar 12:21 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Motorri 75cc

300 LEK

27 Shk 17:21 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lifan 110 cc

800 EUR

23 Shk 21:56 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Infinity pouer sport 125cc

1 200 EUR

16 Shk 13:23 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bicikletve

250 EUR

08 Shk 20:44 Terren/Offroad  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motori me çmim okazion

800 EUR

06 Shk 22:36 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

03 Shk 19:12 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet ndrrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

14 Jan 15:57 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Lifan 110

1 100 EUR

11 Jan 15:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan

550 LEK

07 Jan 13:39 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lifan 72 cc

360 EUR Çmimi me zbritje

04 Jan 18:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

lifan 125 cc

1 200 LEK

01 Jan 04:45 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr 110CC OKAZION!!!

27 Dhj 14:44 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr

400 LEK

01 Dhj 06:02 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Lifan 100 cc

100 000 LEK

Viti: 2018
27 Nën 12:22 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

550 LEK

23 Nën 22:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

motor

21 Nën 15:08 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet

600 LEK

17 Nën 20:40 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Shitet

15 Nën 15:34 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet papaq 110cc

700 EUR

04 Nën 10:55 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan 110cc

550 LEK

20 Tet 11:58 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Gramsh

Shitet lifan 49cc per vetem 500€

500 EUR

13 Tet 05:54 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet DAYANG SPORT 125

1 200 EUR

02 Tet 20:21 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet motorri

01 Tet 09:13 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet motorri

450 LEK

30 Sht 15:11 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet motorri

19 Sht 12:18 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Motorr

17 Sht 02:57 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet lifan - Ose ndrrohet me makine te vjeter

700 EUR

04 Sht 15:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Papaq 79cc

320 EUR

14 Korr 19:30 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

110

1 100 EUR

10 Korr 07:31 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr me letra 50cc

500 LEK

21 Qer 20:40 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fasho-piston,49-72-100cc

40 EUR

Viti: 2021
19 Qer 17:13 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Lifan 100 cc

850 EUR

18 Qer 14:51 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet motorr Lifan 100cc

850 LEK

07 Qer 09:36 Touring  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Trinitry

100 000 LEK

01 Qer 14:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorri

750 EUR

30 Maj 21:35 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Lifan 125

500 LEK

26 Maj 16:35 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

motor sportiv

300 LEK

12 Maj 12:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Motor Lifan 110cc

1 000 EUR

11 Maj 01:55 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 110cc

700 LEK

08 Maj 07:30 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR

04 Maj 22:21 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Lifan

87 000 LEK

24 Pri 13:37 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

55 LEK

20 Pri 21:22 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet motorr 110

550 LEK

05 Pri 14:41 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr LIFAN

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione