Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Loncin Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan Loncin | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

22 Shk 16:53 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Lushnjë

Motorr

550 LEK

03 Nën 05:43 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Motor

1 000 EUR

23 Tet 23:41 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Kerkoj motorr me letra deri ne 500 mij

500 LEK

03 Sht 16:54 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Shkodër

Papaq 79cc

320 EUR

26 Gush 02:02 Me katër rrota/ATV  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Matorr me 4 rrota

550 LEK

12 Korr 20:58 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Fier

Lifan 110

530 LEK

10 Korr 07:58 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Mat

Shitet motorr 50cc me letra

500 EUR

01 Korr 20:50 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Shitet

95 000 LEK

01 Shk 10:59 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Korçë

lifan

35 000 LEK

30 Jan 18:23 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Matorr me 4 rrota

450 EUR

07 Jan 20:04 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Mallakastër

SHITET

450 EUR

01 Jan 17:35 Touring  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Papaq

1 000 LEK

16 Tet 14:00 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Lifan 72 kubik me letra

500 LEK

Viti: 2016
07 Sht 10:31 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Berat

Papaq

280 LEK

Viti: 2010
04 Sht 15:50 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Berat

Papaq 125

270 LEK

Viti: 2013
13 Korr 17:14 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Përmet

Shiten 2 motorat Lifan 110cc & Loncin 125cc

1 200 EUR

Viti: 2005
14 Mar 22:43 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Elbasan

Shitet motorri

400 LEK

Viti: 2013
22 Shk 16:26 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Mat

Okazion

600 EUR

Viti: 2018
06 Shk 18:37 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Fier

Motor

350 LEK

Viti: 2010
17 Nën 18:14 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Pogradec

Shitet motorr

700 EUR

Viti: 2010
02 Nën 18:22 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Berat

Lifan 110cc

Viti: 2009
01 Nën 20:37 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Lushnjë

Ne gjendje prefekte okazion

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
19 Mar 11:10 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Korçë

Shitet

250 LEK

Viti: 2010
03 Mar 16:39 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Devoll

11111111

500 LEK

Viti: 2007
08 Shk 19:57 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Perfekte

700 LEK

Viti: 2012
05 Shk 13:47 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

shitet grup motorri

200 LEK

Viti: 2019
05 Shk 13:35 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Kurbin

SHITET KARKALLEC-450€

450 EUR

Viti: 1995
29 Dhj 13:47 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

loncin

400 LEK

Viti: 2012
01 Dhj 20:37 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

motorre

300 LEK

Viti: 2016
30 Nën 13:42 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Shitet

700 LEK

Viti: 2012
01 Nën 13:56 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Elbasan

MOTORR

1 100 EUR

Viti: 2019
22 Gush 22:09 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Fier

Shitet

480 LEK

Viti: 2010
06 Korr 14:56 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Korçë

loncin

1 LEK

Viti: 2010
25 Maj 17:44 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Durrës

Motore

850 EUR

Viti: 2010
11 Maj 15:00 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Shitet lifan

150 LEK

Viti: 2015
11 Maj 09:44 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Shkodër

Papaq

300 LEK

Viti: 2000
08 Maj 14:46 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Shkodër

Loncin

800 EUR

Viti: 2011
30 Pri 00:55 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Shkodër

Motorr 110c loncin

300 EUR

Viti: 2006
28 Pri 05:44 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Sarandë

OKAZION

750 LEK

Viti: 2013
20 Pri 18:46 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Lushnjë

Shitet Motor

250 LEK

Viti: 2015
27 Shk 10:39 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Korçë

Loncin

300 EUR

Viti: 2007
21 Shk 16:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Korçë

Motorr

250 LEK

Viti: 2000
11 Shk 18:47 Terren/Offroad  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Elbasan

Shes motorr Loncin LX50 110 kubiksh me marsha

500 EUR

Viti: 2008
31 Jan 19:22 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Kurbin

Motorr

450 LEK

Viti: 2006
17 Nën 15:49 Skuter  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Elbasan

Dajang 110

100 000 LEK

Viti: 2019
10 Nën 19:38 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Berat

Loncin

220 LEK

Viti: 2002
29 Tet 19:40 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Lifan 72

250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
25 Sht 10:20 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Gramsh

Motorr

18 Mar 10:18 Të tjera  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Gjirokastër

Shitet motor

300 LEK

Viti: 2000
16 Mar 20:23 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Tiranë

Piagio si

400 LEK

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan Loncin | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione