Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Lifan Të gjitha në Shqipëria

LF , 332
Loncin , 66
Model Tjeter , 523
Skygo , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:08 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Papaq

210 EUR

Sot 13:54 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Kavajë

Motorr lifan 110cc

90 000 LEK

Sot 11:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Vodena 125cc✈️��️

Shitësit të Besuar
Dje 20:45 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Pogradec

Motorr Lifan 80 cc

550 EUR

19 Pri 19:32 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Vlorë

Shitet motor 110cc .

550 LEK

19 Pri 13:30 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lifan 110 okazion 24h

300 EUR

18 Pri 14:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Motori shitet

200 LEK

17 Pri 20:59 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

BMX

1 000 EUR

14 Pri 16:41 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Motorr

1 200 LEK

13 Pri 18:58 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Vlorë

Shitet motor lifan 110 cc me letra.

750 LEK

09 Pri 05:18 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mat

Motorr lifan super gjendje me letra

65 000 LEK

03 Pri 23:12 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet lifan 2020 pak kilometra

900 LEK Çmimi me zbritje

30 Mar 12:34 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

1 000 EUR

29 Mar 18:37 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Papaq lifan 110

230 EUR

29 Mar 10:31 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet motorr 79cc me letra

37 000 LEK

28 Mar 05:17 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lushnjë

Lifan 110 cc

400 EUR

25 Mar 18:22 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Liffan 100cc

700 EUR

21 Mar 13:18 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Okazion motorr ne shitje

20 Mar 12:21 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Motorri 75cc

300 LEK

18 Mar 08:29 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  LF  ·  Shkodër

SHITET MOTORRI

2 500 LEK

05 Mar 20:07 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

lifan

500 LEK

03 Mar 20:43 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet papaq 100cc me letra

800 EUR

27 Shk 17:21 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lifan 110 cc

800 EUR

23 Shk 21:56 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Infinity pouer sport 125cc

1 200 EUR

22 Shk 16:53 Sportiv  ·  Lifan  ·  Loncin  ·  Lushnjë

Motorr

550 LEK

16 Shk 13:23 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bicikletve

250 EUR

12 Shk 22:39 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet motorr lifan 110cc

850 EUR

08 Shk 20:50 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet ndrrohet papaq 110cc me letra

850 EUR

08 Shk 20:44 Terren/Offroad  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motori me çmim okazion

800 EUR

07 Shk 14:02 Sportiv  ·  Lifan  ·  LF  ·  Mat

shitet

500 EUR

06 Shk 22:36 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet nderrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

03 Shk 23:27 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Bulqizë

Shitet motorr papaq negjendje te super dhe ndrrohet

850 EUR

03 Shk 19:12 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Shitet ndrrohet papaq lifan 110cc

850 EUR

19 Jan 15:01 Skuter  ·  Lifan  ·  LF  ·  Gjirokastër

motor

750 LEK

14 Jan 15:57 Sportiv  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Lifan 110

1 100 EUR

11 Jan 15:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan

550 LEK

10 Jan 19:31 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Lifan 110

250 EUR

09 Jan 21:33 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Lifan 110

250 EUR

07 Jan 18:07 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Lezhë

Lifan 110

260 EUR

07 Jan 13:39 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lifan 72 cc

360 EUR Çmimi me zbritje

04 Jan 21:59 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Korçë

Lifan 125 cc

1 100 LEK

04 Jan 21:13 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Korçë

Lifan 125 cc

1 200 LEK

04 Jan 18:48 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

lifan 125 cc

1 200 LEK

01 Jan 04:45 Të tjera  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr 110CC OKAZION!!!

27 Dhj 14:44 Kros/Enduro  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr

400 LEK

19 Dhj 08:26 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet okazion

750 EUR

18 Dhj 10:55 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet

800 EUR

17 Dhj 19:52 Të tjera  ·  Lifan  ·  LF  ·  Tiranë

Shitet

800 EUR

01 Dhj 06:02 Skuter  ·  Lifan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Lifan 100 cc

100 000 LEK

Viti: 2018

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Lifan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione