Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Kawasaki KX Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KX | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Pri 15:06 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Kavasaki kx450f 2012

4 400 EUR

26 Shk 15:44 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Lezhë

kawasaki kx 250 2t 60 hp

4 000 EUR

25 Sht 15:38 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Kukës

Kawasaki 250cc KOSOVE

2 300 EUR

24 Maj 21:05 Terren/Offroad  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Krujë

Shitet kawasaki 125kb ne gjendje te mire

1 000 EUR

07 Shk 09:09 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Shite

1 500 EUR

22 Korr 18:34 Me katër rrota/ATV  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Kavajë

Shitet motorr me 4 rrota

2 000 EUR

Viti: 2009
25 Qer 01:07 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Kukës

Kawasakii KX 250 KX 450 Off Road Motocross Motorcycle

2 500 EUR

Viti: 2021
09 Mar 19:12 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Kavasaki

2 000 EUR

Viti: 1994
20 Shk 15:22 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Kukës

Shitet Kawasaki kx250 f

3 600 EUR

Viti: 2014
12 Gush 01:05 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Durrës

Kawasaki KX2014 150 cc

2 700 EUR

Viti: 2014
02 Pri 00:58 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

motor

2 000 EUR

Viti: 2007
04 Shk 10:21 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Shitet motorri kavasaki kx 600 kubik

3 700 EUR

Viti: 2008
16 Sht 18:26 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Gjirokastër

Shitet

700 LEK

Viti: 2019
13 Korr 20:26 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Durrës

Kawasaki KX

3 000 EUR

Viti: 2014
12 Qer 15:12 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Fier

Karkalec " kros "

550 LEK

Viti: 2006
02 Shk 22:34 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Krujë

Kawasaki

2 200 EUR

Viti: 2003
03 Sht 10:19 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Elbasan

Kawasaki 500cc

600 EUR

Viti: 2002
12 Mar 21:41 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Grup 125cc 2 stroke

250 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
11 Mar 21:26 Të tjera  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Durrës

Shite motorr

500 EUR

Viti: 1999
22 Jan 19:38 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Shkodër

Kawasaki

700 EUR

Viti: 2006
17 Jan 09:32 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Fier

Kavasaki

350 LEK

Viti: 2008
05 Jan 13:57 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

OKAZION OKAZION

1 600 EUR

Viti: 2012
13 Dhj 20:16 Skuter  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Shkodër

i pa diskutueshem 1000

1 000 EUR

Viti: 2009
13 Dhj 20:00 Të tjera  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Shkodër

i pa diskutueshem

1 000 EUR

Viti: 2009
01 Nën 06:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Shkodër

Wuyang

400 EUR

Viti: 2012
10 Tet 14:06 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Sportiv

1 400 LEK

Viti: 2016
24 Sht 12:09 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Pogradec

kawasaki kx 125 me dekumenta

1 000 EUR

Viti: 2003
22 Sht 16:07 Të tjera  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Shitet motorri

800 EUR

Viti: 2011
06 Korr 18:35 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

kawasaki cros 125cc 2 kohesh 40hp

12 000 LEK

Viti: 2001
06 Qer 20:00 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Pogradec

Kawasaki kx 125

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
15 Maj 17:30 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Pogradec

Kawasaki kx 125

1 000 EUR

Viti: 2000
14 Maj 15:49 Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Pogradec

Kawasaki kx 125

1 000 EUR

Viti: 2000
02 Maj 07:31 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motori

1 300 LEK

Viti: 2016
28 Pri 08:17 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Okazion vetem sot

1 300 LEK

Viti: 2016
24 Pri 15:49 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Mundesi nderimi me makin plus diferenca

1 400 LEK

Viti: 2016
24 Pri 10:49 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

1 400 LEK

Viti: 2016
18 Pri 17:31 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

1 350 LEK

Viti: 2016
22 Mar 20:57 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motor

1 000 EUR

Viti: 2016
21 Mar 14:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Fier

Kawasaki 125cc

700 EUR

Viti: 2007
19 Mar 19:33 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motori

1 500 LEK

Viti: 2016
27 Shk 08:27 Skuter  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Elbasan

Shitet motorri

300 LEK

Viti: 2000
06 Shk 15:41 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

1 400 LEK

Viti: 2016
24 Jan 14:56 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Lushnjë

Modenas

Viti: 2004
06 Jan 21:09 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

1 500 LEK

Viti: 2016
05 Jan 16:06 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motorra

1 500 LEK

Viti: 2016
13 Dhj 21:05 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

1 350 LEK

Viti: 2016
10 Dhj 19:03 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

1 500 LEK

Viti: 2016
10 Dhj 18:47 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Berat

Motora

10 500 LEK

Viti: 2016
04 Dhj 17:14 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Kawasaki

1 200 EUR

Viti: 2010
17 Nën 22:59 Sportiv  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Elbasan

motorr kawasaki

500 LEK

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki KX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione