Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jinling Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Pri 16:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Okazion 125c

1 700 EUR

02 Korr 23:58 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr

700 LEK

12 Mar 02:49 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet per ardye mosperdorimi

400 LEK

26 Jan 00:04 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter

1 050 EUR Çmimi me zbritje

15 Gush 22:35 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

220 EUR

Viti: 2009
20 Qer 14:38 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Motorr deying 125cc

1 600 EUR

Viti: 2018
15 Maj 10:53 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skuter 4t

270 LEK

Viti: 2010
10 Mar 11:02 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Skuter me letra

750 EUR

Viti: 2006
04 Mar 23:17 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Fier

motorr

200 EUR

Viti: 2007
04 Shk 18:12 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2021
20 Jan 15:19 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet matorr 110 pa letra 0676255103

380 LEK

Viti: 2017
20 Jan 13:44 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2015
21 Dhj 01:37 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

skuter 150 cc 4 kohesh

Viti: 2006
07 Nën 15:04 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Jinling 250 cc

4 000 EUR

Viti: 2017
15 Tet 16:12 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Motor 4 Goma 350 cc sport

2 300 EUR

Viti: 2014
01 Tet 18:13 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes motor korean 125cc i ri . Ose nderrohet me motor me te

2 000 EUR

Viti: 2017
27 Sht 02:05 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor

2 500 EUR

Viti: 2017
20 Sht 17:55 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet skuter 150cc

45 000 LEK

Viti: 2006
13 Gush 21:37 Kros/Enduro  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Has

kros

750 EUR

Viti: 2021
06 Gush 22:38 Kros/Enduro  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Kros

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
09 Qer 23:37 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet papaq 125

200 LEK

Viti: 2003
06 Qer 17:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jinling 250 Atv Motorr

3 300 EUR

Viti: 2018
03 Maj 17:27 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet motor 125cc me letra

500 LEK

Viti: 2011
07 Pri 22:42 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET

3 300 EUR

Viti: 2015
05 Pri 21:35 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motor

800 LEK

Viti: 2005
23 Mar 18:48 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motor jinling 72cc pa dokumenta

500 EUR

Viti: 2010
04 Nën 18:37 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motor jaling be shitje

500 EUR

Viti: 2010
01 Tet 13:20 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shes motorr per arsye mosperdorimi

500 EUR

Viti: 2010
14 Korr 18:16 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motorr me 4 rrota

2 100 EUR

Viti: 2014
05 Korr 16:01 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet motorri janling

650 EUR

Viti: 2008
16 Pri 13:25 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion!!! Motorr me 4 rrota sport jinling 250

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
30 Jan 19:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet Motor 250 kubik

Viti: 2015
16 Tet 06:53 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ShiteT ne gjendje Shum te mir

600 EUR

Viti: 2014
01 Shk 23:41 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

papaq

600 000 LEK

Viti: 2013
04 Dhj 08:31 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Lifan

150 LEK

Viti: 2010
31 Korr 23:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet ose nderrohet scooter

700 EUR

Viti: 2010
29 Maj 14:07 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet motorr sportiv me 4 rrota

5 000 EUR

Viti: 2016
25 Dhj 18:47 Të tjera  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Jialing nova 125cc 6A

900 EUR

Viti: 2007
24 Dhj 07:09 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blej motorr okazion

Viti: 2008
11 Dhj 10:40 Me katër rrota/ATV  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Motorr me 3 goma

3 200 EUR

Viti: 2014
27 Jan 22:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
08 Jan 19:54 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

400 LEK

Viti: 2013
04 Sht 12:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet okazion

500 EUR

Viti: 2006
15 Gush 23:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

skuter 125

70 000 LEK

Viti: 2010
26 Maj 09:14 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

dayang

35 000 LEK

Viti: 2010
26 Maj 09:06 Sportiv  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Dayang

35 000 LEK

Viti: 2011
14 Tet 15:29 Skuter  ·  Jinling  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motor -84

5 000 EUR

Viti: 1984

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jinling | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione