Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jawa Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Pa letra

Viti: 2000
Shitësit të Besuar
Dje 12:58 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Jawa

18 Pri 23:39 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Fier

JAWA

950 EUR

12 Dhj 15:20 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Super Jawa

1 200 EUR Çmimi me zbritje

29 Nën 10:40 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITEN JAWA OSE NDERROHEN ME VESPA..

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Sht 03:06 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitete Super Jawa 300

Viti: 1988
15 Sht 03:06 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Motrorr Super Jawa

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
15 Pri 10:25 Terren/Offroad  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet ose nderrohet Jawa 350

2 500 EUR

Viti: 1981
15 Pri 10:14 Terren/Offroad  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1981
11 Mar 17:31 Terren/Offroad  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

�� Jawa 350 ��

2 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Tet 19:44 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr jawa

500 LEK

26 Maj 12:20 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

SHITET

1 500 EUR

Viti: 1981
19 Pri 10:40 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET

1 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
31 Mar 12:45 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

YAMAHA R1 OKAZJON 2500€

2 500 EUR

Viti: 2006
23 Jan 00:05 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Okazion super java

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1985
27 Dhj 00:59 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Jawa 350 motor antik

1 500 EUR

Viti: 1982
28 Tet 20:16 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Motorr

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
20 Sht 15:23 Me katër rrota/ATV  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Jawa 350 (1980) motorr antik

1 250 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Sht 04:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Motor Java cod Pjes orgjinale

800 EUR

Viti: 1981
07 Sht 01:13 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet super Java

3 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Gush 09:54 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motor me bateri VOGUE ne gjendje shume te mire

1 500 EUR

Viti: 2019
08 Pri 05:50 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet grup jawa modeli 638 358cc me dy cilindra

499 EUR

Viti: 1987
04 Pri 08:52 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjirokastër

shitet

1 000 EUR

Viti: 1986
11 Mar 15:13 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet motor jawa 350 kubik

700 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Jan 11:47 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet jawa

30 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Jan 19:57 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Moto

4 500 EUR

Viti: 1987
29 Nën 09:28 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

shitet motorr

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Nën 11:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Papaq 110 cc gjende super

430 LEK

Viti: 2007
26 Nën 16:47 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet motorri 98 kubiksh 1mijljon leke i padiskutushem

1 000 LEK

Viti: 1998
15 Nën 17:07 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

JAWA 250, 1964 OKAZION!!!

4 500 EUR

24 Sht 11:45 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jawa mustang 50 cc

1 300 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Sht 13:29 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Jawa !!! U SHIT !!!! Faleminderit mer jep

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
28 Gush 17:15 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUPER MOTORR 125cc dokumenta te paguara ne Shitje^

500 EUR

Viti: 2013
12 Gush 00:06 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor model Jawa 350 (SuperJawa me kosh)

4 500 EUR

Viti: 1989
11 Gush 23:58 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor model Jawa 250 i vitit 1960

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
11 Gush 11:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Jawa 250

2 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Korr 00:30 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Jawa 1965

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Korr 12:07 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Jawa 1965

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
19 Qer 19:17 Touring  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

SHITET

500 EUR

Viti: 1985
14 Qer 23:08 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

OKAZIONN MOTOR JAVA I PERSONALIZUAR

300 EUR

Viti: 1995
30 Pri 23:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

JAVA 250cc ne gjendje shum te mir pune

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Mar 19:09 Touring  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Motor Jawa

400 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
23 Gush 18:23 Terren/Offroad  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motor Jawa Epoce

500 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
18 Qer 18:23 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr amadeos pa letra fare i thesht c.11

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
15 Maj 18:51 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Jawa

Viti: 1981
06 Dhj 15:27 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super Jawa

1 500 EUR

Viti: 1981
24 Nën 19:23 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Yamaha

21 Nën 16:16 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet motorri 125cc per arsye emigrimi . Motorr

300 LEK

Viti: 2010
06 Nën 18:54 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITEN JAWA

1 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Tet 08:46 Me katër rrota/ATV  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Motorr

2 000 EUR

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione