Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Pri 12:10 ,

erjon

1 350 EUR

Viti: 2021
03 Dhj 09:44 ,

Biciklet italiane Antike 26

100 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Dhj 09:36 ,

Biciklet italiane Antike

100 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Mar 10:49 ,

Shiten motorra per invalida

2 000 EUR

Viti: 2020
02 Dhj 07:28 ,

Letra per Skuter 150cc piagjio

250 EUR

Viti: 2004
24 Gush 12:46 ,

Shitet motorr në gjendje shum te mir pune

480 LEK

Viti: 2010
29 Maj 21:24 ,

Shes motorin

500 EUR

Viti: 2010
28 Tet 08:15 ,

Shitet

5 EUR

Viti: 2002
22 Gush 17:42 ,

Italjet 100

500 LEK

Viti: 2007
05 Gush 14:15 ,

SPORTIV

701 EUR

Viti: 2008
17 Mar 10:55 ,

Motorr

1 500 EUR

Viti: 2000
15 Shk 19:47 ,

Motorr kros

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
31 Jan 23:01 ,

tiran

550 000 LEK

Viti: 2013
05 Sht 20:40 ,

Shes Motorr Vespa Cosa

1 200 EUR

Viti: 1990
14 Korr 16:54 ,

Shes skuter te bere vete 60cc

230 EUR

Viti: 2000
19 Maj 11:26 ,

shiten bicikleta

1 EUR

Viti: 2018
26 Tet 22:06 ,

okazion shitet biciklet

35 000 LEK

Viti: 2012
12 Tet 16:37 ,

okazion ose me ndrrim

600 LEK

Viti: 2002
19 Sht 08:13 ,

Okazion

600 LEK

Viti: 2002
12 Sht 10:04 ,

okazion

600 LEK

Viti: 2002
25 Gush 09:31 ,

okazion ose me ndrrim

600 LEK

Viti: 2002
22 Gush 16:54 ,

Biciklet

1 000 EUR

Viti: 2004
13 Gush 16:40 ,

Model Tjeter

800 LEK

Viti: 2002
08 Gush 09:20 ,

okazion dhe ndrrim

700 LEK

Viti: 2002
06 Gush 08:11 ,

OKAZION & NDRRIM

700 LEK

Viti: 2002
03 Gush 20:18 ,

okazion

700 LEK

Viti: 2002
03 Gush 10:06 ,

skuter

25 000 LEK

Viti: 2016
01 Gush 08:24 ,

okazion ose ndrrim

700 LEK

Viti: 2002
31 Korr 08:33 ,

okazion

700 LEK

Viti: 2002
29 Korr 20:15 ,

tirane

800 LEK

Viti: 2002
26 Korr 10:37 ,

tirane

750 LEK

Viti: 2002
23 Korr 10:15 ,

skuter

25 000 LEK

Viti: 2016
18 Korr 16:41 ,

tirane

800 LEK

Viti: 2002
17 Korr 17:07 ,

tirane

800 LEK

Viti: 2002
08 Qer 10:36 ,

skuter

25 000 LEK

Viti: 2016
30 Maj 09:24 ,

Skuter 70cc

25 000 LEK

Viti: 2016
11 Jan 23:41 ,

Motorr me 3 rrota...

1 000 EUR

Viti: 1999
18 Nën 20:41 ,

motorr

700 LEK

Viti: 2008
09 Sht 21:03 ,

Shitet vespa

500 000 LEK

Viti: 1996
22 Pri 09:21 ,

Skuter

1 200 EUR

Viti: 1992
12 Pri 10:20 ,

Skuter

1 200 EUR

Viti: 1992

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione