Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Italjet Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:32 Me katër rrota/ATV  ·  Italjet  ·  Italcar  ·  Vlorë

Buggy Italcar

8 000 EUR

07 Mar 10:02 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet CUBE 28

280 EUR

09 Gush 14:22 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet

400 EUR

12 Korr 19:08 Touring  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Delvinë

Shitet

14 000 EUR

04 Maj 13:31 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tirane

2 500 EUR

05 Pri 12:10 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

erjon

1 350 EUR

Viti: 2021
03 Dhj 09:44 Të tjera  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet italiane Antike 26

100 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
03 Dhj 09:36 Të tjera  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklet italiane Antike

100 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
02 Tet 19:28 Të tjera  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shite honda carly

Viti: 1998
03 Mar 10:49 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten motorra per invalida

2 000 EUR

Viti: 2020
02 Dhj 07:28 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Letra per Skuter 150cc piagjio

250 EUR

Viti: 2004
24 Gush 12:46 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motorr në gjendje shum te mir pune

480 LEK

Viti: 2010
29 Korr 08:07 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet motorri i vecant ne modelin e vet

200 EUR

Viti: 2020
29 Maj 21:24 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shes motorin

500 EUR

Viti: 2010
28 Tet 08:15 Kros/Enduro  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shitet

5 EUR

Viti: 2002
22 Gush 17:42 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Italjet 100

500 LEK

Viti: 2007
05 Gush 14:15 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SPORTIV

701 EUR

Viti: 2008
22 Pri 11:50 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Librazhd

Motor Italjet

Viti: 2018
17 Mar 10:55 Kros/Enduro  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Motorr

1 500 EUR

Viti: 2000
17 Shk 17:12 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio skipper

Viti: 1995
15 Shk 19:47 Kros/Enduro  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr kros

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
31 Jan 23:01 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

tiran

550 000 LEK

Viti: 2013
05 Sht 20:40 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes Motorr Vespa Cosa

1 200 EUR

Viti: 1990
14 Korr 16:54 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shes skuter te bere vete 60cc

230 EUR

Viti: 2000
19 Maj 11:26 Sportiv  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shiten bicikleta

1 EUR

Viti: 2018
14 Maj 13:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter 50 cc

300 EUR

Viti: 1995
26 Tet 22:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion shitet biciklet

35 000 LEK

Viti: 2012
12 Tet 16:37 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion ose me ndrrim

600 LEK

Viti: 2002
19 Sht 08:13 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

600 LEK

Viti: 2002
12 Sht 10:04 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

600 LEK

Viti: 2002
25 Gush 09:31 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion ose me ndrrim

600 LEK

Viti: 2002
22 Gush 16:54 Chopper/Coustom  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Biciklet

1 000 EUR

Viti: 2004
13 Gush 16:40 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Model Tjeter

800 LEK

Viti: 2002
08 Gush 09:20 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion dhe ndrrim

700 LEK

Viti: 2002
06 Gush 08:11 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION & NDRRIM

700 LEK

Viti: 2002
03 Gush 20:18 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

700 LEK

Viti: 2002
03 Gush 10:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

skuter

25 000 LEK

Viti: 2016
01 Gush 08:24 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion ose ndrrim

700 LEK

Viti: 2002
31 Korr 11:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Malësi e Madhe

Hsum hs125

500 LEK

Viti: 2006
31 Korr 08:33 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

700 LEK

Viti: 2002
29 Korr 20:15 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

tirane

800 LEK

Viti: 2002
26 Korr 10:37 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

tirane

750 LEK

Viti: 2002
23 Korr 10:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

skuter

25 000 LEK

Viti: 2016
18 Korr 16:41 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

tirane

800 LEK

Viti: 2002
17 Korr 17:07 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

tirane

800 LEK

Viti: 2002
12 Korr 22:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

motor me koarikim u shit ta gezoj ai qe e ble

Viti: 2012
08 Korr 17:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

U shit motori ta gezoj ai qe e bleu flm merjep

Viti: 2007
08 Qer 10:36 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

skuter

25 000 LEK

Viti: 2016
30 Maj 09:24 Skuter  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Skuter 70cc

25 000 LEK

Viti: 2016
11 Jan 23:41 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Italjet  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr me 3 rrota...

1 000 EUR

Viti: 1999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Italjet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione