Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Hyosung Të gjitha në Shqipëria

GT , 17
GV , 10

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Shk 20:28 Chopper/Coustom  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Tiranë

Shitet chopper v-twin

123 LEK

09 Korr 12:38 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Fier

HYOSUNG GT 650 COMET

2 200 EUR

Viti: 2004
02 Dhj 22:51 Chopper/Coustom  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Korçë

HYOSUNH 250

Viti: 2002
22 Nën 20:38 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

Hyosung GT 650 R

2 500 EUR

Viti: 2007
04 Sht 23:56 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

papaq 400 mije lek me letra lexo pershkrimin

400 LEK

Viti: 2015
05 Korr 13:19 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Kukës

Gt 650 Rc

4 700 EUR

Viti: 2018
01 Korr 08:46 Të tjera  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

Shitet Yongsung GF 125

800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
08 Maj 23:41 Të tjera  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

Shitet

600 EUR

Viti: 2020
13 Pri 21:02 Të tjera  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Librazhd

shisim motorra 2 cop

500 000 LEK

Viti: 2000
22 Sht 13:03 Të tjera  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Mat

Shitet

500 LEK

Viti: 2002
27 Dhj 11:35 Të tjera  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Durrës

Shitet Motorr Hyosung GV650 Sport

2 800 EUR

Viti: 2007
02 Sht 20:39 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Vlorë

Hyosung

1 800 EUR

Viti: 2012
05 Gush 15:20 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Librazhd

Motorr me 4 rrota

400 EUR

Viti: 2009
05 Korr 09:48 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Durrës

shitet motor jamaha viraxho

2 500 EUR

Viti: 2001
25 Maj 17:01 Të tjera  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Tiranë

Shitet

Viti: 2002
22 Sht 19:54 Sportiv  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Fier

Hyosung GT125R ndrrohet

1 100 EUR

Viti: 2016
26 Korr 13:48 Touring  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Fier

Ndrrohet me makin benzine

1 100 EUR

Viti: 1997
30 Qer 10:00 Chopper/Coustom  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Tiranë

Motorr Hyosung

2 600 EUR

Viti: 2002
27 Maj 17:19 Kros/Enduro  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Fier

Me te gjitha shrbimet

1 100 EUR

Viti: 2016
11 Mar 21:13 Chopper/Coustom  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

Motor chopper 4 kohesh 125 cc shume ekonomik

1 079 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
28 Shk 18:55 Skuter  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Korçë

OKAZION

Viti: 2009
08 Dhj 22:06 Skuter  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Kucovë

Ne gjendje shum te mir

1 000 000 LEK

Viti: 2008
08 Dhj 11:05 Skuter  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Kucovë

250cc.4 kohesh.1 miljon lek

1 000 000 LEK

Viti: 2007
29 Nën 17:54 Skuter  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Tiranë

Motorr me 78 km te bera

500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
07 Korr 19:08 Touring  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
05 Pri 16:50 Skuter  ·  Hyosung  ·  GT  ·  Korçë

Scooter 125cc

300 LEK

Viti: 2010
30 Nën 08:56 Chopper/Coustom  ·  Hyosung  ·  GV  ·  Fier

Hyosung GV 250

1 200 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Hyosung | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione