Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda CR Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CR | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Shk 11:01 Me katër rrota/ATV  ·  Honda  ·  CR  ·  Durrës

4 gomshe 200cc me freksjo dore

750 EUR

01 Mar 08:35 Me katër rrota/ATV  ·  Honda  ·  CR  ·  Tepelenë

Wwwwww

500 EUR

17 Tet 17:29 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Korçë

HONDA CR 125

1 800 EUR

Viti: 1995
16 Qer 09:38 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Shkodër

Honda

1 200 EUR

Viti: 2008
06 Shk 13:12 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Vlorë

shite crossi

Viti: 2002
15 Gush 21:39 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Fier

Okazjon////. Kros 2t

500 LEK

07 Gush 13:52 Të tjera  ·  Honda  ·  CR  ·  Kurbin

Motorr

80 LEK

Viti: 2000
30 Maj 23:11 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Pogradec

motorr 97 cc

500 EUR

Viti: 2018
17 Pri 10:03 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

500 mij lek .me letra per 1 vit ,lifan 72 ,,0698335764

400 EUR

Viti: 2014
18 Shk 14:26 Të tjera  ·  Honda  ·  CR  ·  Durrës

Shitet Motor Honda 6000 Euro (i diskutueshem)

6 000 EUR

Viti: 2005
10 Shk 14:38 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Shkodër

Motorr qiklet

700 EUR

Viti: 2010
24 Dhj 08:54 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Durrës

Honda

Viti: 2004
29 Tet 18:40 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Kukës

Honda

Viti: 1998
23 Sht 21:25 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Durrës

HONDA 125

600 EUR

Viti: 2008
19 Gush 14:20 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Moto cross

1 000 EUR

Viti: 2002
28 Korr 11:38 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Pogradec

Honda 80 cc

200 EUR

Viti: 1999
27 Korr 13:40 Të tjera  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Shitet

8 800 EUR

Viti: 2012
16 Pri 15:17 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Fier

Motorri

600 LEK

Viti: 2011
16 Pri 07:56 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Fier

shitet

600 LEK

Viti: 2011
19 Shk 20:48 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Mat

Honda innova 125cc

550 LEK

Viti: 2008
09 Qer 14:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Honda CRM 250

1 500 EUR

Viti: 1996
10 Maj 20:52 Të tjera  ·  Honda  ·  CR  ·  Elbasan

Honda

400 LEK

Viti: 2003
31 Mar 10:03 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Gjirokastër

Kros 100% mali

1 500 LEK

Viti: 2007
05 Dhj 18:23 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Elbasan

Honda

25 000 LEK

Viti: 2003
21 Nën 11:47 Të tjera  ·  Honda  ·  CR  ·  Elbasan

Honda

330 LEK

Viti: 2002
19 Tet 19:56 Touring  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Honda transalp 2003

1 200 EUR

Viti: 2003
14 Tet 10:07 Të tjera  ·  Honda  ·  CR  ·  Durrës

Moto

650 EUR

Viti: 2010
07 Tet 14:17 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Okazion 600 mij lek

600 LEK

Viti: 2013
25 Maj 20:49 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Okazion 30 mij lek

30 LEK

Viti: 2017
16 Mar 09:34 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Mirditë

shitet motorri

500 EUR

Viti: 2000
23 Jan 07:54 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Shes Motorr

400 EUR

Viti: 1998
19 Nën 15:09 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2004
28 Gush 13:40 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CR  ·  Korçë

Honda CRM 125

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
25 Maj 18:04 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  CR  ·  Kurbin

Honda 250cc

600 LEK

Viti: 1998
20 Maj 21:13 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Kurbin

Motorr

350 EUR

Viti: 2002
18 Maj 10:57 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Honda CR

1 000 EUR

Viti: 2005
19 Pri 21:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  CR  ·  Pogradec

Ranger 250cc 2005 4kohesh

Viti: 2005
22 Mar 13:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  CR  ·  Korçë

honda ax1 250

600 LEK

Viti: 2001
11 Mar 17:29 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Shkodër

Shitet nderrohet

550 EUR

Viti: 2003
04 Mar 09:12 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Durrës

Motorr honda

500 EUR

Viti: 2008
03 Mar 12:05 Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  CR  ·  Elbasan

Honda/choper 250cc

1 000 EUR

Viti: 1995
02 Mar 10:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  CR  ·  Elbasan

Për arsyje mosperdorimi

Viti: 1995
28 Shk 23:54 Me katër rrota/ATV  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Motorr me 4 goma

Viti: 2005
05 Shk 21:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Honda 250 cc

1 200 EUR

Viti: 2002
19 Jan 14:14 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Motor 250

1 500 EUR

Viti: 2001
07 Tet 00:38 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

shes motor skuter 250 kubik-600€

600 EUR

Viti: 2000
06 Korr 18:47 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Elbasan

Honda 250 cc( pa letra)

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
09 Qer 22:05 Terren/Offroad  ·  Honda  ·  CR  ·  Malësi e Madhe

Honda 250cc

500 EUR

Viti: 1998
02 Pri 18:50 Sportiv  ·  Honda  ·  CR  ·  Korçë

motorr honda

650 EUR

Viti: 1992
26 Mar 10:48 Skuter  ·  Honda  ·  CR  ·  Fier

honda CR250

1 000 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CR | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione