Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda CBF Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CBF | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:07 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf 600

6 000 EUR

19 Pri 15:57 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cb500f Abs

5 600 EUR

22 Mar 20:24 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Marmit Mivv

200 EUR

25 Jan 02:42 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Shitet

6 500 EUR

16 Nën 02:30 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda CB500F patent a2

5 500 EUR

26 Gush 14:14 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf 600cc

2 200 EUR

04 Korr 17:26 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda

2 700 EUR

12 Shk 20:12 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Shkodër

Marmite Honda origjinale

60 EUR

09 Shk 10:11 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Kurbin

Shitet Honda 250

1 500 EUR

26 Dhj 13:55 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda Hornet 600cc -2004

2 950 EUR

14 Sht 00:47 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf300

4 500 EUR

Viti: 2016
27 Korr 13:13 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tepelenë

Okazion Honda varadero 1000 kubik 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
29 Jan 20:26 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Korçë

Motor biciklete

Viti: 2019
16 Dhj 09:37 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf 600

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
05 Dhj 20:00 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Korçë

Shiten

Viti: 2010
04 Sht 11:10 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Fier

OKAZJON Honda 650cc me letra per 1 vit 800€

800 EUR

Viti: 2000
29 Gush 07:42 Skuter  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Honda

400 EUR

Viti: 2013
01 Gush 10:55 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Vlorë

Shitet Honda CBF

4 500 EUR

Viti: 2015
26 Qer 20:42 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Shitet motor honda

160 LEK

Viti: 2006
18 Qer 07:32 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Honda

400 EUR

Viti: 2018
10 Qer 08:22 Skuter  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Honda

4 500 LEK

Viti: 2015
05 Maj 09:21 Skuter  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Honda

400 EUR

Viti: 2020
03 Maj 21:32 Me katër rrota/ATV  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Motorra me 4 goma

500 EUR

Viti: 2011
15 Pri 16:14 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda CBF

Viti: 2006
19 Mar 11:19 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Super super gjendje super motor

350 EUR

Viti: 2005
03 Shk 18:55 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CBF  ·  Elbasan

Honda 97cc

370 LEK

Viti: 2002
18 Jan 19:14 Skuter  ·  Honda  ·  CBF  ·  Elbasan

Honda 97cc

400 LEK

Viti: 2005
11 Dhj 15:51 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Shitet Honda CBF 600cc

2 300 EUR

Viti: 2004
02 Dhj 16:28 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2003
20 Nën 08:14 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda CBF600S ABS

3 000 EUR

Viti: 2004
09 Sht 20:58 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf 1000cc

4 300 EUR

Viti: 2007
29 Gush 14:20 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf 1000

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
21 Gush 23:05 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda hornet

2 000 EUR

Viti: 2001
10 Korr 13:48 Touring  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

4200

4 200 EUR

Viti: 2006
18 Maj 17:12 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda CBF

2 599 EUR

Viti: 2004
24 Pri 12:28 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda CBF

2 599 EUR

Viti: 2005
09 Shk 11:44 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CBF  ·  Sarandë

Shitet motorr

Viti: 1999
02 Shk 18:25 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Mat

Honda innova

500 LEK

Viti: 2000
15 Jan 20:22 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

Honda

Viti: 2004
04 Jan 19:23 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CBF  ·  Berat

motorr karkalec okazion

Viti: 2001
13 Dhj 10:03 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf 600cc

2 200 EUR

Viti: 2004
09 Dhj 20:14 Skuter  ·  Honda  ·  CBF  ·  Durrës

shitet

400 LEK

Viti: 2005
05 Dhj 09:33 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf

2 400 EUR

Viti: 2005
05 Nën 08:55 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf

2 500 EUR

Viti: 2004
02 Nën 18:41 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda Cbf

2 500 EUR

Viti: 2004
02 Nën 18:21 Të tjera  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

Honda cbf

250 000 EUR

Viti: 2004
16 Maj 09:45 Skuter  ·  Honda  ·  CBF  ·  Dibër

Shiret

500 EUR

Viti: 2008
21 Mar 14:53 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Tiranë

pjes per xt .150 mij lek ,,

Viti: 2012
10 Mar 08:01 Sportiv  ·  Honda  ·  CBF  ·  Bulqizë

650kubik ne gjendje prefekte

1 000 EUR

Viti: 1995
03 Mar 18:49 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CBF  ·  Bulqizë

650kubik

1 000 EUR

Viti: 1993

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda CBF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione