Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Honda Të gjitha në Shqipëria

CB , 317
CBF , 50
CBR , 457
CR , 52
CRF , 44
Dayang , 1
Dylan , 19
FMX , 46
GLX , 86
Innova , 213
Magna , 7
Model Tjeter , 1492
NSR , 17
Pantheon , 95
PCX , 56
Rebel , 12
SFX50 , 6
Spacy , 10
Supra , 53
Sh , 129
Shadow , 129
VFR , 17
XBR , 8
XL , 33
XR , 24

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:24
Linku:
Auto sallon Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HONDA WAVE 110cc

2 000 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 23:09
Linku:
Touring  ·  Honda  ·  CRF  ·  Tiranë

okazion me dogane Africa Twin Adventure

17 200 EUR

Sot 12:40
Linku:
Auto sallon Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda Forza 300cc

5 400 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 14:54
Linku:
Chopper/Coustom  ·  Honda  ·  Shadow  ·  Tiranë

Honda shadow vt600

3 500 EUR Çmimi me zbritje


Sot 23:21 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda sh 350 viti 2021

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Sot 23:09
Linku:
Touring  ·  Honda  ·  CRF  ·  Tiranë

okazion me dogane Africa Twin Adventure

17 200 EUR

Sot 22:43 Skuter  ·  Honda  ·  Vision  ·  Durrës

Honda NSS Vision 110 cc 4T e vitit 2013.km 4200 ,

1 850 EUR

Sot 22:18 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet honda varadero super gjendje

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Sot 22:10 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Honda 400 cc

2 500 EUR

Sot 20:15 Touring  ·  Honda  ·  Nc  ·  Durrës

Honda NC750XD ABS DCT viti 2015 Automatik

6 900 EUR

Sot 20:14 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ndrrohet shitet honda vision

1 600 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 20:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda@ 150c

1 000 EUR

Sot 19:57 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  FMX  ·  Durrës

����Honda FMX 650 viti 2006. Km 19695.

3 900 EUR

Sot 19:57 Touring  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC700SD IXIL fantastik

5 600 EUR

Sot 19:56 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Honda SH 125 ABS viti 2016, Start&Stop

2 950 EUR

Sot 19:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Integra 700 DCT ABS

5 500 EUR

Sot 19:55 Kros/Enduro  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

Honda CRF 250M viti 2017

4 900 EUR

Sot 19:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

����Honda NC700XA ABS

5 950 EUR

Sot 19:53 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Vision 110cc 4T viti 2013

1 850 EUR

Sot 19:51 Skuter  ·  Honda  ·  Forza  ·  Durrës

Honda Forza 300 ABS TCS LED viti 2020

6 200 EUR

Sot 19:51 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Honda SH300 ie ABS viti 12/2015

3 950 EUR

Sot 19:51 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Vision 50 cc 4T viti 2015. Km 5400

1 950 EUR

Sot 19:50 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

HONDA X-ADV 750 viti 2021-2022

250 EUR

Sot 19:50 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Vision 50cc 4T 2015

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Sot 19:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 750 2022

12 000 EUR

Sot 19:24 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet honda dn01 automatik 700 cc

7 000 EUR

Sot 19:21 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet honda dn01 700 cc 7000 euro

7 000 EUR

Sot 18:52 Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet XADV

119 EUR

Sot 18:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 300 ABS

6 200 EUR

Sot 18:48 Skuter  ·  Honda  ·  CRF  ·  Durrës

Honda CRF 250M

5 200 EUR

Sot 18:48 Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Durrës

Honda SH 300 2017

4 450 EUR

Sot 18:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda Forza 125 2022

5 800 EUR

Sot 18:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honda NC750X 2018

8 200 EUR

Sot 18:47 Skuter  ·  Honda  ·  Silver Wing ABS  ·  Durrës

Honda Silver Wing 125 ABS

2 200 EUR

Sot 17:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

HONDA VARADERO 1000cc 2005 shitet per PJES

400 EUR

Viti: 2005
Sot 15:31 Touring  ·  Honda  ·  CBR  ·  Tiranë

Shitet Honda CBR 650 F - 2017

7 500 EUR

Sot 15:31 Sportiv  ·  Honda  ·  CBR  ·  Tiranë

Shitet Honda CBR 650 R

11 300 EUR

Sot 14:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET/NDERROHET HONDA INTEGRA

7 000 EUR

Sot 13:25 Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION , Honda Integra 700 2012 ABS , me doganë

5 200 EUR

Sot 12:54 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  CB  ·  Tiranë

Honda CB 500F 2023

8 200 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:54 Auto sallon Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda NC 750S

6 500 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:54 Auto sallon Sportiv  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honda hornet 600 cc

5 300 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 12:53 Auto sallon Skuter  ·  Honda  ·  Sh  ·  Tiranë

Honda SH 350cc / 0 KM

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione