Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Nexus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Nexus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 10:23 ,

gilera 125 cc

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
12 Maj 17:41 ,

Gilera Nexus 500

2 150 EUR

Viti: 2005
23 Pri 21:55 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 2008
27 Sht 21:06 ,

Gilera

1 900 EUR

Viti: 2004
20 Sht 14:43 ,

Moto 500 cc

1 200 EUR

Viti: 2008
30 Korr 20:53 ,

Gilera nexus

1 700 EUR

Viti: 2004
29 Korr 07:17 ,

Shitet 200eroooooooooooo

200 EUR

Viti: 2009
25 Korr 14:37 ,

Gilera

1 800 EUR

Viti: 2004
09 Korr 00:12 ,

Gilera nexus 250

1 800 EUR

Viti: 2007
07 Korr 20:07 ,

Gilera nexus 250

1 900 EUR

Viti: 2007
23 Tet 17:17 ,

Shitet Gilera Nexus 500cc

3 500 EUR

Viti: 2009
30 Gush 16:42 ,

Shitet Gilera

2 300 EUR

Viti: 2008
11 Gush 22:57 ,

motorr gilera

1 800 EUR

Viti: 2006
11 Gush 14:48 ,

Gilera nexus

2 000 EUR

Viti: 2012
07 Korr 09:41 ,

Gilera

140 LEK

Viti: 2000
02 Korr 12:49 ,

Motorri

600 LEK

Viti: 2005
26 Qer 21:10 ,

shitet motorr nexus 500cc viti 2012 cmim

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
11 Maj 17:09 ,

Gilera Nexus

1 700 EUR

Viti: 2004
18 Shk 21:38 ,

Shes SKUTER 125CC

220 EUR

Viti: 2015
11 Dhj 14:03 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2008
19 Tet 12:36 ,

Honda

1 600 EUR

Viti: 2004
31 Korr 19:03 ,

SuPeR GILERA ��!!

2 500 EUR

Viti: 2006
26 Pri 16:21 ,

Gilera Nexus 500 centenario

2 800 EUR

Viti: 2008
02 Pri 17:04 ,

Gilera nexus 500 Malosi

2 500 EUR

Viti: 2005
25 Shk 01:31 ,

Shitet

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
23 Shk 14:58 ,

Shitet Gilera Nexus

2 000 EUR

Viti: 2009
26 Nën 18:39 ,

Shitet ose nderrohet

1 200 EUR

Viti: 2005
10 Korr 21:37 ,

Gilera Nexus

1 300 EUR

Viti: 2004
04 Korr 19:37 ,

Skuter

3 000 EUR

Viti: 2007
03 Qer 21:26 ,

Gilera Nexus 500

3 000 EUR

Viti: 2006
10 Maj 20:02 ,

Skuter Gilera

2 500 EUR

Viti: 2009
28 Jan 12:50 ,

SHITET GILERA NEXUS

1 280 EUR

Viti: 2004
28 Jan 12:02 ,

Skuter

2 350 EUR

Viti: 2006
25 Nën 16:58 ,

Gillera

2 500 EUR

Viti: 2005
16 Nën 09:31 ,

Skuter

2 500 EUR

Viti: 2006
22 Gush 22:26 ,

Gilera Nexus 500 me dogane te paguar.

1 700 EUR

Viti: 2004
07 Gush 13:21 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

1 200 EUR

Viti: 2004
28 Qer 19:32 ,

Okazion skuter Galera

1 100 EUR

Viti: 2012
31 Maj 15:47 ,

Shitet Gilera Nexus 500

2 100 EUR

Viti: 2005
13 Dhj 18:53 ,

Motorr gilera 500

2 000 EUR

Viti: 2005

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Nexus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione