Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gilera Të gjitha në Shqipëria

Nexus , 79
Runner , 103

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:03 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Gilera Gp800 Shitet&Ndrohet

4 650 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:37 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Gilera runer full malossi

2 700 EUR

Dje 10:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GILERA GP

1 EUR

Shitësit të Besuar
19 Pri 19:15 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

shitet gilera

1 300 EUR

18 Pri 16:04 Chopper/Coustom  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GILERA STRADA 125cc

1 000 EUR

30 Mar 08:07 Sportiv  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor elektrik

670 LEK

21 Shk 20:09 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Durrës

gliera runner vx125 4 kohesh

1 100 EUR

16 Dhj 15:56 Sportiv  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Sarandë

shitet

2 200 EUR

13 Nën 22:39 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Gilera nexus 500 2008

2 200 EUR Çmimi me zbritje

05 Nën 20:20 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Durrës

Gilera Runner 125cc

1 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Sht 12:59 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Fier

Okazzion Nexus gilera 500

2 100 EUR Çmimi me zbritje

06 Gush 09:57 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Fier

Nexus gilera 500

2 300 EUR Çmimi me zbritje

01 Gush 20:30 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Okazionnn

1 700 EUR

29 Korr 18:36 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Gilera stalker 80cc

500 LEK

27 Korr 09:10 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Sarandë

Shitet

3 000 EUR

07 Qer 22:12 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Durrës

Gilera Nexus 500cc

3 200 EUR

07 Qer 10:29 Sportiv  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Motor HONDA 650CC

1 500 EUR

29 Maj 21:08 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

650 EUR

24 Maj 04:37 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Gilera nexus 250cc

2 600 EUR

19 Maj 06:18 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Gilera runner 125

1 300 EUR

30 Mar 10:31 Të tjera  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gilera 500 LTE viti 1938

1 EUR

10 Mar 02:22 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet Gilera GP 800

4 200 EUR

Viti: 2009
25 Shk 22:31 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Gilera Nexus 300

1 800 EUR

06 Shk 17:30 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Moto

3 000 EUR Çmimi me zbritje

21 Jan 12:42 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

GILERA NEXUS 300cc

1 800 EUR

18 Nën 09:36 Të tjera  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Motociklete

450 EUR

10 Nën 22:06 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Gilera Nexus 300cc 2009

1 800 EUR

10 Nën 11:35 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Cilinder 2 kohesh

60 LEK

31 Tet 09:20 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pogradec

Gilera runner 180 Malossi

2 700 EUR Çmimi me zbritje

20 Tet 16:57 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Gilera Nexus

1 800 EUR

14 Tet 17:35 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

GILERA NEXUS

2 000 EUR

Viti: 2009
12 Tet 20:02 Terren/Offroad  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorciklet invaliteti

50 000 LEK

Viti: 2001
12 Tet 16:57 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

GILERA NEXUS 300cc

2 000 EUR

Viti: 2009
03 Tet 16:09 Sportiv  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Tiranë

Shitet biciklete 120 €

120 EUR

Viti: 2020
02 Tet 14:00 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Skuter gillera runner 125 kubikesh

600 LEK

Viti: 2004
29 Sht 19:39 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Durrës

Shitet gilera runner okazion ❗️❗️

850 EUR

Viti: 2006
29 Sht 17:36 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet garelli

150 LEK

Viti: 2000
28 Sht 12:11 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Shitet okazion

900 EUR

Viti: 2003
24 Sht 21:15 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet

1 100 EUR

Viti: 2003
14 Sht 22:14 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Gilera Runner

500 LEK

Viti: 2005
02 Sht 12:45 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Gilera runner 125 viti 2008

1 400 EUR

Viti: 2008
28 Gush 13:54 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

shes Gilera runer 200st

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
13 Gush 13:23 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Skuter garelli 50cc

450 LEK

Viti: 2012
13 Gush 00:47 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Shitet Gilera Runner

800 LEK

Viti: 2000
05 Gush 11:25 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Gilera

1 800 EUR

Viti: 2006
04 Gush 00:48 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

E shes se nuk e persor

400 EUR

Viti: 1998
18 Korr 16:47 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

KERKOJ GILERA RUNNER

400 LEK

Viti: 1999
28 Qer 23:30 Sportiv  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet okazion

300 EUR

Viti: 2021
21 Qer 17:28 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Gilera runner 125

1 500 EUR

Viti: 2006
15 Qer 16:04 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Tiranë

Gilera runner 125

1 EUR

Viti: 2006

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione