Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ducati Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:12 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati 749s

4 500 EUR

22 Pri 11:07 Kros/Enduro  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Ducati Evo Hypermotard 1100 kubik

21 Pri 02:55 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati multistrada

8 800 EUR

20 Pri 19:55 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati multistrada

8 800 EUR

17 Pri 12:02 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Multistrada Peaks Peak

16 500 EUR

Online
15 Pri 17:32 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

SHITET

4 500 EUR

29 Mar 17:27 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Multistrada 1200s

14 000 EUR

23 Mar 12:18 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ducati multistrada 1200s

9 800 EUR

29 Shk 17:10 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET DUCATI DIAVEL VITI 2011

11 000 EUR

10 Shk 12:58 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ducati multistrada 1200s 9800€

9 800 EUR

06 Shk 13:19 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ducati multistrada 1200s

9 800 EUR

26 Tet 22:41 Skuter  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Monopatin ��

02 Tet 20:21 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Loncin 110 cc

700 EUR

24 Sht 14:54 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Ducati diavel 240-45-17

90 EUR

12 Korr 21:25 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet motori

1 200 EUR

07 Korr 17:01 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati 1098

8 000 EUR

05 Korr 21:04 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Panicale v4

23 000 EUR

10 Qer 15:02 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Shitet-Ndrohet

11 000 EUR

07 Qer 17:34 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati panigal 899 shitet-ndrohet

11 000 EUR

15 Maj 14:31 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati monster 620 ie

3 500 EUR

11 Pri 20:59 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Ducati 600cc

09 Pri 21:23 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

DUCATI HYPERMOTARD 796 NGA ZVICRRA

20 Mar 23:01 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati 796

5 300 EUR

14 Shk 12:18 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Multistrada 1200 S - 2017

14 500 EUR

24 Jan 05:47 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET DUCATI X-DIAVEL 1260 S

21 000 EUR

10 Qer 19:45 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Derbi150

1 EUR

Viti: 2021
07 Maj 22:03 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Monster 796cc

8 300 EUR

Viti: 2013
20 Pri 21:13 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet ducati 696

Viti: 2013
06 Mar 21:32 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati monster 695

Viti: 2007
31 Jan 04:17 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes Dajang

550 EUR

Viti: 2009
03 Dhj 23:28 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Ducati Monster

1 EUR

Viti: 2004
07 Sht 01:14 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang 125cc papaq

Viti: 2021
13 Gush 15:48 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ducati 1098cc

5 500 EUR

Viti: 2010
07 Korr 08:26 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ducati 749

Viti: 2005
27 Maj 10:37 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati

Viti: 2013
14 Maj 23:32 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Dayang

700 LEK

Viti: 2010
05 Maj 01:28 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Ducati 695

1 EUR

Viti: 2007
30 Pri 10:46 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Ducati 848 EVO Corse SE

4 000 EUR

Viti: 2013
12 Pri 17:12 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motor Ducati 700 cc

3 200 EUR

Viti: 2008
25 Mar 18:44 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazzion!!!

Viti: 2014
02 Mar 20:48 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Hypermotard 1100cc

2 800 EUR

Viti: 2010
25 Shk 14:51 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 29

230 LEK

Viti: 2020
22 Gush 14:10 Të tjera  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Okazion

17 000 EUR

Viti: 2017
22 Gush 13:42 Kros/Enduro  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Ducati

Viti: 2017
21 Gush 12:00 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Mirditë

Motor

27 000 EUR

Viti: 2016
15 Korr 20:55 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

motorr me 4 goma gjendje perfekte

500 EUR

Viti: 2013
15 Korr 17:07 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati Panigale 1199

12 500 EUR

Viti: 2007
03 Korr 11:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ducati multistrada

7 500 EUR

Viti: 2010
01 Korr 16:58 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Ducati moster 700

900 EUR

Viti: 2000

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione