Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ducati Të gjitha në Shqipëria

Monster , 77

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Maj 10:05 Touring , Fier

Ducati monster

3 300 EUR

15 Maj 14:31 Të tjera , Tiranë

Ducati monster 620 ie

3 500 EUR

14 Maj 14:50 Sportiv , Tiranë

Shitet Motorr DUCATi Panigale 899 (okazion)

10 700 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 08:17 Sportiv , Tiranë

OKAZION Shitet motorr DUCATI Multistrada 1260 S - 2018

17 549 EUR Çmimi me zbritje

11 Pri 20:59 Sportiv , Korçë

Shitet Ducati 600cc

09 Pri 21:23 Sportiv , Lezhë

DUCATI HYPERMOTARD 796 NGA ZVICRRA

20 Mar 23:01 Sportiv , Tiranë

Ducati 796

5 300 EUR

01 Mar 07:39 Sportiv , Shkodër

Kerkoj per te bler ducati te ktij tipi

Viti: 2000
14 Shk 12:18 Touring , Tiranë

Ducati Multistrada 1200 S - 2017

14 500 EUR

24 Jan 05:47 Touring , Tiranë

SHITET DUCATI X-DIAVEL 1260 S

21 000 EUR

20 Jan 17:29 Touring , Tiranë

�� DUCATI MONSTER 800 SI I RI

5 000 EUR Çmimi me zbritje

20 Jan 00:35 Touring , Tiranë

Ne gjendje shum te mir pune

2 200 EUR

23 Dhj 16:07 Sportiv , Tiranë

Ducati monster

2 000 EUR

11 Nën 09:25 Sportiv , Vlorë

cmim i diskutushem Ducati Monster

1 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 09:24 Sportiv , Vlorë

Ducati Monsterdark

2 100 EUR

Viti: 2001
09 Sht 00:12 Të tjera , Korçë

27.5

300 EUR

Viti: 2018
05 Sht 23:51 Të tjera , Tiranë

Shitet Ducati Monster

3 500 EUR

Viti: 2003
27 Korr 00:15 Sportiv , Krujë

Bicklete

400 EUR

Viti: 2021
17 Qer 12:27 Të tjera , Tiranë

Ducati Monster 800

7 600 EUR

Viti: 2013
10 Qer 19:45 Touring , Tiranë

Derbi150

1 EUR

Viti: 2021
07 Maj 22:03 Të tjera , Tiranë

Ducati Monster 796cc

8 300 EUR

Viti: 2013
20 Pri 21:13 Sportiv , Vlorë

Shitet ducati 696

Viti: 2013
31 Mar 00:23 Sportiv , Tiranë

Ducati Hypermotard 950 SP 2019

17 000 EUR

Viti: 2019
06 Mar 21:32 Sportiv , Tiranë

Ducati monster 695

Viti: 2007
31 Jan 04:17 Sportiv , Tiranë

Shes Dajang

550 EUR

Viti: 2009
03 Dhj 23:28 Sportiv , Vlorë

Ducati Monster

1 EUR

Viti: 2004
30 Nën 12:15 Kros/Enduro , Tiranë

Motorr papaq Dayang 100cc

700 EUR

Viti: 2013
13 Sht 19:38 Të tjera , Tiranë

Ducati Monster 650

1 700 EUR

Viti: 2013
07 Sht 01:14 Të tjera , Tiranë

Dayang 125cc papaq

Viti: 2021
18 Gush 18:33 Të tjera , Tiranë

shitet ducati monster 696

3 500 EUR

Viti: 2010
13 Gush 15:48 Sportiv , Durrës

Ducati 1098cc

5 500 EUR

Viti: 2010
05 Gush 14:18 Të tjera , Vlorë

Shitet ducati monster

Viti: 2002
07 Korr 08:26 Sportiv , Durrës

Ducati 749

Viti: 2005
27 Maj 10:37 Të tjera , Tiranë

Ducati

Viti: 2013
14 Maj 23:32 Sportiv , Shkodër

Dayang

700 LEK

Viti: 2010
11 Maj 16:30 Sportiv , Tiranë

Motor me 4 rrota(110cc)

300 EUR

Viti: 2012
05 Maj 01:28 Sportiv , Vlorë

Ducati 695

1 EUR

Viti: 2007
30 Pri 10:46 Sportiv , Tiranë

Shitet Ducati 848 EVO Corse SE

4 000 EUR

Viti: 2013
12 Pri 17:12 Sportiv , Lezhë

Motor Ducati 700 cc

3 200 EUR

Viti: 2008
29 Mar 12:05 Kros/Enduro , Pogradec

Ducati Dark Monster

Viti: 2000
25 Mar 18:44 Sportiv , Durrës

Okazzion!!!

Viti: 2014
02 Mar 20:48 Sportiv , Tiranë

Ducati Hypermotard 1100cc

2 800 EUR

Viti: 2010
25 Shk 14:51 Të tjera , Tiranë

Biciklet 29

230 LEK

Viti: 2020
26 Dhj 21:23 Touring , Fier

Ducati Monster 620cc

3 200 EUR

Viti: 2004
04 Sht 22:19 Touring , Tiranë

Ducati monster 695 viti2007 16 mi klm origjinal

2 700 EUR

Viti: 2007
28 Gush 09:34 Të tjera , Vlorë

Ducati Monster 620CC

2 300 EUR

Viti: 2010
25 Gush 11:09 Touring , Tiranë

Shite ducati monster 695 viti 2007

2 700 EUR

Viti: 2007
22 Gush 14:10 Të tjera , Durrës

Okazion

17 000 EUR

Viti: 2017
22 Gush 13:42 Kros/Enduro , Durrës

Ducati

Viti: 2017
21 Gush 12:00 Sportiv , Mirditë

Motor

27 000 EUR

Viti: 2016

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione