Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura DKW Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | DKW | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Shk 22:19 Sportiv  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET DAYANG OKAZION!!!

850 EUR

05 Dhj 12:37 Sportiv  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Doxh 1.8 benxin gaz fabrike

3 700 EUR

09 Qer 10:40 Skuter  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

1 000 LEK

08 Qer 12:29 Sportiv  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Berat

dayang

850 EUR

30 Maj 18:46 Skuter  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dy 150 adv

3 100 EUR

26 Jan 21:36 Touring  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Dayean 125cc

650 EUR

23 Dhj 16:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

adv

4 399 EUR

23 Dhj 16:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

naked

5 199 EUR

17 Dhj 16:16 Kros/Enduro  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Dayang 100A+

800 LEK

24 Jan 12:40 Të tjera  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET MOTOCIKLETA 125 KB

900 EUR

Viti: 2021
21 Jan 17:49 Të tjera  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet dayang

1 200 LEK

Viti: 2021
20 Tet 21:17 Sportiv  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet motorr 125cc

700 EUR

Viti: 2009
14 Tet 20:31 Të tjera  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Dayang

50 000 LEK

Viti: 2010
08 Korr 15:59 Të tjera  ·  DKW  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

800 LEK

Viti: 2020

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | DKW | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione