Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daelim Të gjitha në Shqipëria

Daystar , 35
Roadwin , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 12:34 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr 100 cc Super Gjendje

800 EUR Çmimi me zbritje

20 Nën 14:46 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr otello

18 Nën 12:12 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklete

7 000 LEK

17 Tet 12:04 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Korçë

Daelim Daystar vl125

1 600 EUR

15 Tet 12:46 Sportiv  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

motor papaq 110 kubiksh

800 LEK

08 Korr 11:26 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Daelim otello 125Cc ��Okazion��

800 LEK

04 Korr 09:17 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Daelim otello 125

900 EUR

15 Maj 16:27 Terren/Offroad  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

MOTOR ME 4 ROTA

370 LEK

06 Nën 18:56 Sportiv  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Motorr 100 cc.

04 Sht 22:36 Sportiv  ·  Daelim  ·  Roadwin  ·  Korçë

Daelim

1 400 LEK

Viti: 2008
31 Korr 14:57 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

125 cc shitet nderrohet

400 EUR

Viti: 2008
22 Korr 13:31 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

shitet motor skuter 125cc dajang

700 EUR

Viti: 2015
18 Pri 22:17 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

770 EUR

Viti: 2021
29 Jan 12:44 Sportiv  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Dayang Me shesin ��

550 EUR

Viti: 2009
19 Dhj 05:02 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Dibër

Daelim dauster

650 EUR

Viti: 2000
25 Tet 22:24 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Skuter 125cc

550 LEK

Viti: 2015
25 Tet 22:16 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shes

550 LEK

Viti: 2015
30 Gush 22:29 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

270 LEK

Viti: 2010
30 Gush 12:08 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Korçë

Shitet

270 LEK

Viti: 2010
16 Gush 14:22 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Daelim Otello 125CC

1 000 EUR

Viti: 2005
15 Gush 20:51 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet

270 LEK

Viti: 2010
22 Korr 13:26 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shtet motorri 200milek

200 LEK

Viti: 2004
04 Maj 11:09 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

dajang

450 EUR

Viti: 2015
25 Pri 16:38 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Dayang

1 LEK

Viti: 2004
21 Dhj 13:24 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2001
20 Dhj 18:03 Të tjera  ·  Daelim  ·  Roadwin  ·  Shkodër

Shitet ose nderrohet 125 cc

400 EUR

Viti: 2008
09 Nën 13:54 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
02 Qer 15:30 Të tjera  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Berat

Shitet

200 LEK

Viti: 2008
01 Qer 18:09 Të tjera  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Berat

Shitet

2 500 LEK

Viti: 2008
19 Maj 20:59 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2004
26 Mar 14:25 Sportiv  ·  Daelim  ·  Roadwin  ·  Lezhë

Mini cross

800 LEK

Viti: 2010
01 Mar 17:20 Touring  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Berat

Shitet

180 LEK

Viti: 2005
03 Korr 12:44 Të tjera  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Papaq 72cc

350 EUR

Viti: 2008
24 Pri 10:25 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Pogradec

shitet ose nderrohet

1 250 EUR

Viti: 2004
03 Jan 12:01 Me katër rrota/ATV  ·  Daelim  ·  Roadwin  ·  Tiranë

Deaiheats

3 000 EUR

Viti: 1999
09 Dhj 22:42 Kros/Enduro  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Pogradec

Cross

Viti: 2010
10 Sht 08:01 Sportiv  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Durrës

Shes motorri 110cc dajang

600 LEK

Viti: 2009
14 Maj 14:26 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Shiter 1000€ I diskutueshem

1 000 EUR

Viti: 2005
12 Maj 11:43 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Shitet motorr daelin 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2005
12 Shk 10:06 Terren/Offroad  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

motorr

100 000 LEK

Viti: 2016
08 Shk 19:13 Të tjera  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Fier

shes motorrin

350 EUR

Viti: 2004
29 Jan 13:00 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Shitet motor i ardhur nga gjermania me dogan

700 EUR

Viti: 2005
28 Jan 16:13 Touring  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Fier

Daelim magma 150 cc

2 000 EUR

Viti: 2000
04 Dhj 16:33 Sportiv  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Elbasan

Okazion Skuter 125

900 EUR

Viti: 2012
13 Nën 16:45 Të tjera  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Motorrri Dayang

850 EUR

Viti: 2014
29 Tet 13:02 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Tiranë

Daelim

120 000 LEK

Viti: 2007
26 Tet 22:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Korçë

shiten motora dhe grup

Viti: 2009
03 Sht 20:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Fier

Motorr

1 500 EUR

Viti: 2007
18 Korr 18:18 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Korçë

Motor

470 LEK

Viti: 2000
28 Qer 12:06 Sportiv  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Fier

shitet motorri

500 EUR

Viti: 2002

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione