Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura CPI Të gjitha në Shqipëria

GTR , 3
Hussar , 5

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | CPI | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Jan 21:25 Sportiv  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

70 EUR

05 Nën 14:07 Të tjera  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cripton x

1 300 EUR

04 Tet 19:10 Të tjera  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motorr ne shitje

700 EUR

26 Sht 21:28 Kros/Enduro  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shes DAYUN 300 CC

5 699 EUR

15 Pri 23:21 Kros/Enduro  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorra kros 3 cop ne gjendje pune

1 000 EUR

10 Jan 18:28 Sportiv  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Biciklet

150 LEK

29 Pri 17:48 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet motorr me 4 reota

2 500 EUR

Viti: 2008
13 Pri 19:14 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  GTR  ·  Berat

Motor 4-gomesh me letra per 1 vite

2 000 EUR

Viti: 2008
25 Jan 12:53 Sportiv  ·  CPI  ·  GTR  ·  Tiranë

Shitet honda

400 LEK

Viti: 2004
17 Sht 23:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

550 EUR

Viti: 2005
16 Qer 18:54 Sportiv  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Mat

Okazion

45 000 LEK

Viti: 2008
30 Pri 17:00 Sportiv  ·  CPI  ·  Hussar  ·  Durrës

Motorr 125 me 5 marshe

800 EUR

Viti: 2004
20 Shk 18:16 Me katër rrota/ATV  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motor 250cc 4 Goma gati per letra

2 300 EUR

Viti: 2008
08 Sht 11:59 Të tjera  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Nipponia

300 LEK

Viti: 2012
15 Mar 16:00 Të tjera  ·  CPI  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr cpi

250 000 LEK

Viti: 2000
05 Sht 20:59 Sportiv  ·  CPI  ·  GTR  ·  Tiranë

Shitet

700 EUR

Viti: 2007
16 Korr 23:46 Sportiv  ·  CPI  ·  Hussar  ·  Fier

Motorr 125

800 EUR

Viti: 2004
02 Pri 19:44 Të tjera  ·  CPI  ·  Hussar  ·  Tiranë

12345

700 LEK

Viti: 2004
19 Pri 18:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  CPI  ·  Hussar  ·  Korçë

Shitet

500 EUR

Viti: 2016
08 Maj 21:01 Skuter  ·  CPI  ·  Hussar  ·  Elbasan

MOTORR 125CC CPI HUSSAR

300 LEK

Viti: 2004

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | CPI | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione