Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Cagiva Të gjitha në Shqipëria

Raptor , 31

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Maj 14:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet motorr husqvarna

2 300 EUR

13 Qer 12:24 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

123 EUR

13 Qer 12:14 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

123 EUR

11 Qer 14:32 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

08 Qer 15:08 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 000 EUR

07 Qer 21:56 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

07 Qer 21:56 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

07 Qer 18:04 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

111 EUR

28 Maj 21:27 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

28 Maj 09:27 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion ( vetem what's app)

2 EUR

27 Maj 07:51 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

23 Maj 21:14 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

23 Maj 21:10 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

2 EUR

30 Pri 10:17 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Lushnjë

Shitet okazion

1 EUR

22 Pri 16:42 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Cagiva canyon 500cc

1 EUR

17 Mar 16:45 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet okazion

2 100 EUR

16 Mar 17:59 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Tiranë

Shitet okazion

2 200 EUR

15 Mar 22:58 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Tiranë

Shitet okazion

2 300 EUR

15 Mar 22:58 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet okazion

2 300 EUR

12 Nën 19:07 Të tjera  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

15 000 LEK

08 Mar 14:54 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Berat

Cagiva Raptor 650 2009 shitet ose nderohet

Viti: 2009
08 Mar 14:50 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Berat

❌OKAZION ❌ Cagiva Raptor 650cc

Viti: 2009
07 Mar 20:04 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Berat

❌OKAZION ❌ Cagiva Raptor 650cc Italian

Viti: 2009
07 Mar 20:02 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Berat

❌OKAZION❌ Cagiva Raptor 650cc

1 300 EUR

Viti: 2009
10 Shk 10:19 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Krosss 125 cc

570 EUR

Viti: 2003
14 Nën 13:43 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Berat

Okazion pa letra

1 300 EUR

Viti: 2008
03 Gush 06:59 Terren/Offroad  ·  Cagiva  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Okazion

300 EUR

Viti: 2010
08 Sht 20:59 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Durrës

SHITET OSE NDRROHET. +-

1 400 EUR

Viti: 2004
01 Korr 02:43 Sportiv  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Tiranë

Cagiva raptor 1000

2 500 EUR

Viti: 2006
13 Jan 19:05 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Pogradec

motorr 125 cc 2 kohesh

450 LEK

Viti: 1990
04 Korr 09:25 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Vlorë

Cagiva Agrale 125 2T

400 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1988
12 Qer 14:59 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Vlorë

Cagiva Agrale 125 2T

400 LEK Çmimi me zbritje

10 Mar 17:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Vlorë

Shitet Cagiva Raptor 1000 cc

3 200 EUR

Viti: 2006
04 Mar 23:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Vlorë

Cagiva Raptor 1000cc 06'

3 200 EUR

Viti: 2006
18 Jan 15:47 Skuter  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Pogradec

Motociklete

600 LEK

Viti: 2007
31 Maj 18:12 Skuter  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Tiranë

Skuter 50cc me 4kohe nuk duhet patent

500 EUR

21 Mar 20:30 Të tjera  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Kavajë

Cagiva

70 000 LEK

Viti: 1998
01 Mar 20:32 Kros/Enduro  ·  Cagiva  ·  Raptor  ·  Kavajë

Motorr

70 000 LEK

Viti: 1998

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Cagiva | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione