Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Benelli Të gjitha në Shqipëria

Velvet , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Benelli | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:45 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benelli TNT 1130 Sport Evo

4 500 EUR

26 Maj 17:32 Touring  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion benelli

6 500 EUR

14 Maj 16:33 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet elektrike

2 000 EUR

11 Pri 12:11 Touring  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr antik

5 000 EUR

18 Shk 20:09 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

OKAZION Benelli 502 trk

29 Nën 22:34 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Benelli 502 TRK OKAZION

123 EUR

27 Korr 22:16 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Sarandë

Beverly

1 500 EUR

16 Korr 18:38 Kros/Enduro  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Benelli 502trk

4 800 EUR

01 Korr 00:31 Kros/Enduro  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Benelli 502

6 500 EUR

06 Qer 06:40 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Benelli

900 EUR

10 Jan 14:56 Me katër rrota/ATV  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet

1 000 EUR

16 Nën 20:45 Touring  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Lushnjë

Motoard ne super gjendje 125cc

1 500 EUR

11 Gush 16:54 Terren/Offroad  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benelli trk 502

6 000 EUR

Viti: 2017
09 Gush 16:04 Të tjera  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Elbasan

Shiten

500 LEK

Viti: 2000
06 Gush 19:07 Sportiv  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Motociklet

600 LEK

Viti: 2010
01 Gush 17:36 Touring  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Benelli TRK 502

7 000 EUR

Viti: 2017
25 Qer 01:25 Kros/Enduro  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

2021 Benelli Sportbike MotorcycleTNT 135

2 500 EUR

Viti: 2021
05 Maj 19:37 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet motorr skuter Benelli 150cc

1 000 EUR

Viti: 2010
28 Shk 13:56 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Biciklet me goma te trasha

250 EUR

Viti: 2021
23 Jan 00:25 Sportiv  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

1 200 EUR

Viti: 2007
10 Dhj 15:21 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr skuter piago 500cc vit 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
13 Tet 13:45 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Durrës

Shitet

Viti: 2006
06 Tet 14:08 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet skuter Benelli 125cc viti 2009

750 EUR

Viti: 2009
09 Gush 10:47 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Motorr

750 EUR

Viti: 2016
27 Qer 13:22 Touring  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr Benelli 500cc

8 500 EUR

Viti: 2019
15 Mar 04:34 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

Benelli velvet 125 cc

600 EUR

Viti: 2009
20 Shk 20:09 Të tjera  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

Biciklet

100 LEK

Viti: 2020
14 Dhj 17:46 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet motorr

150 EUR

Viti: 1990
10 Dhj 01:19 Me katër rrota/ATV  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr me 4 goma

4 000 LEK

Viti: 2009
20 Nën 15:48 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Shitet motorr

240 EUR

Viti: 1995
03 Sht 15:41 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BENELLI MAXISIC

Viti: 2013
24 Korr 20:26 Të tjera  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

Nderrohet me motorr

3 200 EUR

Viti: 2011
10 Maj 23:26 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Modenas kriss 2008

600 LEK

Viti: 2008
09 Maj 16:21 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

Benelli velvet 250 cc

1 250 EUR

Viti: 2002
17 Mar 11:43 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet per asyje mos perdorimit

200 LEK

Viti: 2013
19 Shk 23:57 Kros/Enduro  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Girela

550 LEK

Viti: 1993
13 Shk 17:13 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

Benelli 125 cc

1 000 EUR

Viti: 2002
13 Dhj 19:06 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter okazion

600 EUR

Viti: 2014
14 Nën 23:56 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

benelli velvet 125 c

1 000 EUR

Viti: 2000
08 Nën 11:14 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

125

1 000 EUR

Viti: 2000
07 Nën 23:36 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Tiranë

Motor

1 000 EUR

Viti: 2000
19 Tet 12:24 Sportiv  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

bosuer

400 EUR

Viti: 2013
15 Gush 15:59 Skuter  ·  Benelli  ·  Velvet  ·  Fier

Motore

1 000 EUR

Viti: 2002
10 Gush 20:49 Skuter  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet benelli 500

2 000 EUR

Viti: 2004
12 Dhj 08:29 Sportiv  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motori eshte me letra shitet pre arsye mos prdorim

700 LEK

Viti: 2013
15 Nën 18:18 Të tjera  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super OKAZJON

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
06 Tet 13:10 Sportiv  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motor

250 EUR

Viti: 2014
06 Tet 13:10 Sportiv  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr

250 EUR

Viti: 2014
06 Tet 13:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Benelli  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr

250 EUR

Viti: 2014

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Benelli | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione