Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Bashan Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Nën 09:36 Kros/Enduro  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Audi A6

14 Korr 17:50 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2 bicikleta ne shitje 8,000 leke��

8 000 LEK

08 Korr 20:01 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shitet Bashan

1 100 LEK

22 Mar 13:49 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Basham 72 Cc

650 LEK

19 Jan 18:42 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

karroce elektrike

1 500 EUR

05 Dhj 10:59 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Cader shiu per motorraa

80 EUR

09 Qer 16:21 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Banshe japonez

400 LEK

Viti: 2005
30 Pri 18:39 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Quad Angry 125cc

2 800 EUR

Viti: 2021
15 Sht 17:47 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Shes motorr ne gjendje perfekte

700 LEK

Viti: 2008
12 Gush 16:15 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Eagle motorsports 250cc 2010

2 000 EUR

Viti: 2010
13 Korr 12:45 Terren/Offroad  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Papaq 110cc

600 EUR

Viti: 2019
27 Qer 20:12 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shite motorr 110 pa letra

450 LEK

Viti: 2000
30 Pri 09:56 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr papaq 100 cc

550 LEK

Viti: 2014
05 Mar 09:36 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

Kerkoj papaq

1 LEK

Viti: 2010
15 Gush 22:07 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Bashan 250cc

1 350 EUR

Viti: 2010
08 Gush 22:16 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Bashan 200 cc

5 EUR

Viti: 2009
09 Maj 18:33 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Menti

Viti: 2006
25 Pri 23:17 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

U shit flm

Viti: 2005
20 Pri 11:01 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Atv me kare rrota

1 000 EUR

Viti: 2007
01 Mar 07:19 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

shitet ose nderrohet

500 EUR

Viti: 2014
29 Jan 19:41 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet

Viti: 2017
17 Tet 10:15 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

motorr bashan 72cc viti 2005 350€

400 LEK

Viti: 2005
29 Sht 12:06 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet

350 EUR

Viti: 2005
23 Sht 14:56 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

shitet

350 EUR

Viti: 2005
17 Qer 21:42 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Atv

1 000 LEK

Viti: 2007
05 Qer 21:34 Të tjera  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Berat

motorr papaq 100cc

650 EUR

Viti: 2014
09 Shk 08:35 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr me 4 rrota

Viti: 2007
02 Shk 20:58 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Atv moto me 4 rrota

Viti: 2006
30 Jan 07:34 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr me 4 rrota

Viti: 2006
28 Jan 17:49 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Quad

Viti: 2006
24 Jan 19:55 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shes motor me 4 rrota

Viti: 2006
15 Jan 16:21 Terren/Offroad  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Papaq

500 LEK

Viti: 2004
26 Nën 19:31 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motor me 4 rrota bashan 200cc

1 300 EUR

Viti: 2008
26 Nën 11:05 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Motor me 4 rrota bashan 200cc

1 300 EUR

Viti: 2008
19 Korr 19:31 Sportiv  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet yamaha majistic sport

1 000 EUR

Viti: 2002
27 Qer 11:12 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Motorr ne shitje

4 000 EUR

Viti: 2010
15 Maj 14:06 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Madison Malaguti

14 Maj 17:51 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Motorr bashan 50cc me

250 EUR

Viti: 2001
01 Maj 20:41 Skuter  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Bulqizë

Bervely piagio 200 cc

1 100 EUR

Viti: 2002
15 Mar 18:30 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Bashan 200cc benzine 2006

1 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
25 Jan 11:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet

300 EUR

Viti: 2010
19 Tet 16:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

ATV BASHAN 220CC

1 000 EUR

Viti: 2008
10 Qer 23:03 Me katër rrota/ATV  ·  Bashan  ·  Model Tjeter  ·  Fier

ATV 200CC

1 300 EUR

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione