Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Baotian Të gjitha në Shqipëria

BT110-2 , 27

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Pri 02:55 Sportiv  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Motarr ne shitje

250 EUR

04 Mar 13:25 Sportiv  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Motorr elektrik

380 EUR

15 Jan 18:08 Kros/Enduro  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Devoll

Makina

6 000 LEK

08 Nën 20:12 Sportiv  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

200 LEK

02 Tet 17:39 Të tjera  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Lezhë

Motorr me tre goma per transport

500 EUR

04 Sht 17:58 Touring  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Limork traktori

50 LEK

11 Gush 13:05 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Tiranë

Skuter elektrik n shitje

200 LEK

07 Qer 19:04 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Elbasan

Abx

230 EUR

05 Qer 15:09 Skuter  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Baotian 124 cc

585 EUR Çmimi me zbritje

23 Maj 22:13 Sportiv  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kvfh jvbb kkb

2 EUR

19 Dhj 09:34 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Vlorë

Skuter

200 EUR

13 Dhj 05:58 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Tiranë

Cadra shiu per motorra

80 LEK

Viti: 2021
09 Dhj 12:09 Skuter  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter

170 EUR Çmimi me zbritje

09 Sht 19:06 Skuter  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter me baderi

75 000 LEK

Viti: 2017
21 Gush 14:43 Kros/Enduro  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Vlorë

Shitet ose Ndroet 400 I diskutushem

400 LEK

Viti: 2015
04 Maj 23:43 Kros/Enduro  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta

950 EUR

Viti: 2012
09 Sht 08:27 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Tiranë

dayang 100kubiksh 500mije lek lexo pershkrimin

500 LEK

Viti: 2015
08 Korr 23:29 Skuter  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motor

700 LEK

Viti: 2008
13 Qer 02:19 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Devoll

biçikleta

200 EUR

Viti: 2014
11 Qer 11:13 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Kolonjë

baotian

250 LEK

Viti: 2002
21 Maj 15:22 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Elbasan

Prodhim i 2010 nga korea 100 kubik

700 000 LEK

Viti: 2010
28 Nën 10:48 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Motorr 4 gomesh 150 cc

400 EUR

Viti: 2004
22 Tet 19:49 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Mat

Motorr

600 LEK

Viti: 2011
30 Gush 01:41 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Tiranë

Biciklet

150 EUR

Viti: 1982
17 Qer 20:08 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Te gjitha sherbimet e bera

400 EUR

Viti: 2001
15 Qer 19:42 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Kurbin

Motorr 110cc

400 LEK

Viti: 2007
17 Shk 19:41 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Elbasan

Disk motori

30 EUR

Viti: 2011
15 Tet 16:39 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Motor Boatian 110cc

450 EUR

Viti: 2002
10 Tet 13:06 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Shitet motori 110cc

550 LEK

Viti: 2003
26 Korr 20:43 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Elbasan

Motor

200 LEK

Viti: 2012
24 Qer 14:28 Terren/Offroad  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Tiranë

Shitet biciklet ciklistash..

6 000 LEK

Viti: 2002
19 Shk 15:56 Sportiv  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Durrës

motorr 110cc

700 LEK

Viti: 2007
12 Maj 15:23 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Baotian 125

350 LEK

Viti: 2013
11 Sht 11:21 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Tiranë

Motorri ne gjendje te mire

450 EUR

Viti: 2008
16 Korr 17:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Kurbin

Skuter

350 LEK

Viti: 1983
01 Shk 21:38 Të tjera  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Baotian 107 cc

450 LEK

Viti: 2011
01 Jan 22:06 Skuter  ·  Baotian  ·  BT110-2  ·  Korçë

Baotian 110 cc

450 LEK

Viti: 2010

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione