Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Aprilia MX Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia MX | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Shk 21:37 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Skuter

650 LEK

18 Sht 15:06 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Berat

Shitet motori Lifan150

700 EUR

18 Sht 14:56 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Berat

Shitet motori Lifan150

700 EUR

09 Qer 16:14 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

OKAZION. 1100 euro, 1.8 benzine. EKONOMIKE

1 100 EUR

05 Qer 16:04 Me katër rrota/ATV  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Durrës

4-gomsh

15 Pri 16:33 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

Shitet

300 LEK

01 Pri 14:14 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

Shitet

350 LEK

01 Pri 14:09 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

Shitet

350 LEK

02 Tet 12:07 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

Shitet

400 LEK

Viti: 1997
10 Gush 13:38 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

Shitet

450 LEK

Viti: 1997
09 Dhj 17:59 Të tjera  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

VITA MOTORR PER INVALID

1 000 EUR

Viti: 2021
01 Nën 07:34 Të tjera  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Lushnjë

Skygo

Viti: 2000
28 Pri 05:35 Kros/Enduro  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Devoll

Motor Aprilia

450 LEK

Viti: 1999
30 Mar 23:55 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Durrës

sukth

50 LEK

Viti: 2014
24 Mar 21:38 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Durrës

biqiklet

150 EUR

Viti: 2018
29 Maj 15:22 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Durrës

Biciklete

200 LEK

Viti: 2016
26 Shk 18:05 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Vlorë

6000 eur i padiskutueshem

6 000 EUR

Viti: 2017
19 Dhj 15:12 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Lushnjë

Aprilla

200 EUR

Viti: 2008
19 Dhj 14:50 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Lushnjë

Aprilla

200 EUR

Viti: 2007
21 Tet 19:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Vlorë

Shitet

600 EUR

Viti: 2009
22 Sht 20:55 Terren/Offroad  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Pogradec

Aprilia

600 EUR

Viti: 1999
31 Gush 19:17 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Aprilia RSV 1000 2008 super gjendje full extra

5 500 EUR

Viti: 2007
21 Gush 15:38 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Lezhë

aprila

3 000 EUR

Viti: 2002
14 Korr 23:12 Terren/Offroad  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Aprilia 550

4 100 EUR

Viti: 2008
28 Qer 14:48 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Durrës

Blej motorr papac 125

Viti: 2016
25 Qer 19:01 Terren/Offroad  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Shkodër

Aprilla moto cross ne gjendje te mir pa letra

500 LEK

Viti: 2000
19 Maj 15:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

Aprilia 125 2t

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
02 Maj 11:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Shitet per arsye mosperdorimi 40.000 lek vetem sot

400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
18 Pri 13:43 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
11 Pri 14:25 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Mat

Aprilia -97

800 LEK

Viti: 1997
12 Mar 18:54 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Pogradec

Skuter

400 LEK

Viti: 2000
12 Mar 00:39 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Korçë

Aprilia Leonardo

400 EUR

Viti: 2000
15 Shk 00:40 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Vlorë

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2000
14 Shk 19:52 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Shkodër

Motor

Viti: 2001
10 Jan 18:49 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Aprila 50

150 LEK

Viti: 2000
08 Jan 10:32 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Motorr R1

5 000 EUR

Viti: 2005
28 Dhj 16:22 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Pogradec

Shes skuter 50 cc dy kohsh pogradec

150 EUR

Viti: 2013
13 Dhj 02:16 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Motor Aprilia

1 000 EUR

Viti: 2002
11 Dhj 14:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Aprilia Dorsoduro 1200 USA version

7 300 EUR

Viti: 2011
23 Nën 23:19 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Moto bej

23 Nën 15:35 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Shkodër

Shitet mmotorr aprilia

600 EUR

Viti: 2008
09 Nën 12:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Skuter Garelli

550 EUR

04 Nën 15:40 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Garelli 49 c c viti 2013

590 EUR

Viti: 2014
26 Tet 09:09 Terren/Offroad  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Aprilla rally 125 2t 6 marsha freksjon

550 EUR

Viti: 1999
20 Tet 19:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Fier

motarr 49

20 000 LEK

Viti: 1984
05 Sht 08:08 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Shkodër

aprilia leonardo

500 EUR

Viti: 2005
12 Korr 21:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Lezhë

Motorr

100 LEK

Viti: Më të vjetër se 80-tat
17 Qer 18:56 Sportiv  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Dayang

Viti: 2015
22 Maj 18:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2012
15 Maj 22:38 Skuter  ·  Aprilia  ·  MX  ·  Tiranë

Motorr special

300 EUR

Viti: 1998

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aprilia MX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione