Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Aixam Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aixam | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Dhj 16:51 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

55 LEK

09 Sht 09:14 Kros/Enduro  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Moto cross

2 200 EUR

31 Korr 16:18 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

1 EUR

03 Sht 00:18 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

kross 200

700 LEK

Viti: 2002
31 Gush 17:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

shitet

700 EUR

Viti: 2019
30 Korr 19:21 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorra scooter

1 LEK

Viti: 2008
19 Korr 23:03 Kros/Enduro  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Berat

shes ose nderoj motorin200cc

Viti: 2004
23 Qer 15:28 Kros/Enduro  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Motorr kros

1 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1982
07 Maj 23:01 Kros/Enduro  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Okazion

650 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
12 Pri 16:53 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet Motorr sport

1 100 EUR

Viti: 2020
17 Mar 18:23 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr sportiv

1 000 EUR

Viti: 2020
26 Shk 15:11 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

City Bike KTM origjinale 28ce

1 LEK

Viti: 2017
25 Jan 12:20 Të tjera  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet biciklet 29

150 LEK

Viti: 2015
12 Jan 12:25 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet

450 LEK

Viti: 2018
19 Nën 18:25 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

OKAZION 350€

350 EUR

Viti: 2002
24 Tet 13:55 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr hoda

200 EUR

Viti: 2021
15 Tet 18:22 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet Lifan 800 milek

800 LEK

Viti: 2018
15 Tet 08:59 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan 100cc okazion 650 i diskutushem

650 LEK

Viti: 2019
15 Tet 08:39 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

DYANG SPORT

1 000 EUR

Viti: 2020
13 Tet 13:09 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Shum emir

300 EUR

Viti: 2021
11 Tet 01:14 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lifan

850 LEK

Viti: 2019
08 Tet 10:31 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

super sport Dayang 110cc

1 000 EUR

Viti: 2020
25 Gush 15:16 Kros/Enduro  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

new ad for tesr

Viti: 2017
27 Korr 11:37 Skuter  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet 180ero

175 EUR

Viti: 2021
22 Korr 20:03 Të tjera  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklete

160 LEK

Viti: 2018
08 Korr 23:17 Skuter  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Motor

350 LEK

Viti: 2008
01 Qer 11:41 Sportiv  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet ne shitje

100 EUR

Viti: 2012
04 Pri 10:12 Touring  ·  Aixam  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Dayang Papaq.

70 000 LEK

Viti: 2012

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aixam | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione