Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Adly GTA Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly GTA | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 17:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Per arsye mosperdorimi

680 LEK

02 Pri 18:36 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

per arsye mosperdorimi

680 LEK

31 Mar 18:40 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

680 LEK

24 Mar 11:16 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Goma per cdo lloj motorri

30 LEK

03 Jan 17:38 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Korçë

Yinxiank

300 EUR

24 Nën 13:31 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  GTA  ·  Kurbin

Motorr ATV. 400€

400 EUR

21 Tet 19:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

dasdsa

Viti: 2021
Online
21 Tet 19:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

Today 27

Viti: 2021
Online
21 Tet 19:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

dasdsa

Viti: 2021
Online
20 Tet 14:50 Auto sallon Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Dibër

dasdsa

Viti: 2021
Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Auto sallon Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Dibër

test UPDATE - 2

Viti: 2021
Shitësit të Besuar
02 Gush 19:08 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Korçë

Mator

300 LEK

25 Korr 15:40 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Korçë

Mator

300 LEK

12 Shk 09:55 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

60 mij lek ,Tenda shiu per motorra

60 LEK

21 Dhj 13:25 Terren/Offroad  ·  Adly  ·  GTA  ·  Fier

Biciklet portative 20c e RE

18 000 LEK

01 Sht 10:19 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Marmid original

150 EUR

Viti: 2020
29 Gush 15:27 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

350 mij lek elektrik

350 LEK

Viti: 2021
29 Maj 20:12 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Shkodër

Mondenas dinamik

500 LEK

Viti: 2007
13 Maj 19:00 Të tjera  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

bicikleta

100 EUR

Viti: 2021
29 Pri 19:59 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

City bike Cube

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
23 Mar 06:29 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Shitet biçiklet e re

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
31 Jan 04:17 Kros/Enduro  ·  Adly  ·  GTA  ·  Delvinë

dfsfdsfsdf

Viti: 2018
28 Dhj 09:17 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

dasdas

Viti: 2021
19 Dhj 05:01 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Papaq

600 EUR

Viti: 2019
12 Dhj 03:48 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

dsadad

Viti: 2021
03 Nën 09:38 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Shkodër

biciklete profesionale

50 000 LEK

Viti: 2021
03 Nën 09:38 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Shkodër

biciklete

15 000 LEK

Viti: 2020
13 Tet 18:55 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

Skuter

1 000 EUR

Viti: 2019
25 Sht 22:13 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Biciklet 20

100 LEK

Viti: 2002
25 Sht 08:15 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Sisteme alarmi per motorra ,ndezje me pult ,1 pult rezerv

20 EUR

Viti: 2021
27 Gush 07:32 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

Biardo

300 LEK

Viti: 2021
21 Maj 19:42 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Shitet biciklet per femra okazkion

160 LEK

Viti: 2019
06 Maj 06:36 Të tjera  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

Kallam peshku

50 EUR

Viti: 2020
16 Pri 14:24 Të tjera  ·  Adly  ·  GTA  ·  Peqin

Motorr

3 500 LEK

Viti: 2020
03 Shk 18:34 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Elbasan

100cc 250 pa letra

200 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2001
24 Nën 12:47 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

Bicikleta

200 EUR

Viti: 2010
15 Nën 19:29 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Fier

Super

200 LEK

Viti: 1996
29 Sht 21:58 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

Biciklet

100 EUR

Viti: 2019
06 Korr 12:40 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Adly

50 LEK

Viti: 2010
28 Qer 11:04 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  GTA  ·  Durrës

Sherbime te bera

1 EUR

Viti: 2007
23 Maj 23:14 Kros/Enduro  ·  Adly  ·  GTA  ·  Shkodër

Kerkoj skelet crosi

Viti: 2018
15 Maj 23:09 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Krujë

Skuter 125cc okazion

500 LEK

Viti: 2010
25 Pri 21:09 Kros/Enduro  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Motor

25 Mar 19:26 Të tjera  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Biciklete

400 EUR

Viti: 2020
17 Shk 16:46 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Biciklet

100 EUR

Viti: 2001
16 Shk 17:45 Chopper/Coustom  ·  Adly  ·  GTA  ·  Lushnjë

Shitet

Viti: 2001
13 Shk 17:01 Të tjera  ·  Adly  ·  GTA  ·  Elbasan

Motor Adly

350 EUR

Viti: 2010
10 Shk 16:54 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  GTA  ·  Lezhë

Me dokumeta

15 EUR

Viti: 2007
28 Sht 22:16 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Sarandë

Yamaha crypton R

500 EUR

Viti: 2002
07 Gush 20:01 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Shkodër

Biqiklet per femra

150 EUR

Viti: 2013

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly GTA | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione