Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Adly Të gjitha në Shqipëria

GTA , 61
Model Tjeter , 160

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shasim tenda shiu per motorra

60 LEK

19 Pri 17:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Per arsye mosperdorimi

680 LEK

18 Pri 07:53 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Karroce elektrike

700 EUR

02 Pri 18:36 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

per arsye mosperdorimi

680 LEK

31 Mar 18:40 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

680 LEK

25 Mar 20:23 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet:motorr 4 gomsh

900 EUR

24 Mar 11:16 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

Goma per cdo lloj motorri

30 LEK

15 Shk 10:48 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

bicikleta

21 Jan 20:12 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motor

900 EUR

18 Jan 04:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Modernaz dinamic

1 EUR

07 Jan 11:05 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Papaq 125cc

400 LEK

03 Jan 18:09 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Papaq

400 LEK

03 Jan 17:38 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Korçë

Yinxiank

300 EUR

03 Jan 15:17 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Papaq 125cc

400 LEK

03 Jan 13:37 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Papaq 125cc

400 LEK

03 Jan 13:29 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Papaq 125cc

400 LEK

Viti: 2009
19 Dhj 09:47 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet

3 100 LEK

24 Nën 13:31 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  GTA  ·  Kurbin

Motorr ATV. 400€

400 EUR

11 Nën 19:32 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

500 EUR

11 Nën 19:29 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion

500 EUR

21 Tet 19:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

dasdsa

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

Today 27

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Berat

dasdsa

Viti: 2021
21 Tet 19:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Berat

test

Viti: 2021
20 Tet 14:50 Auto sallon Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Dibër

dasdsa

Viti: 2021
Online Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Auto sallon Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Dibër

dsads

Viti: 2021
Online Shitësit të Besuar
20 Tet 14:50 Auto sallon Skuter  ·  Adly  ·  GTA  ·  Dibër

test UPDATE - 2

Viti: 2021
Online Shitësit të Besuar
27 Sht 11:44 Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr atv 4 gomsh

1 200 EUR

26 Sht 20:40 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shite bicikleta 27.5 nga gjermania

220 EUR

19 Sht 03:27 Chopper/Coustom  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

motorr bober tip harly

2 500 EUR

11 Gush 09:55 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter electric

02 Gush 19:08 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Korçë

Mator

300 LEK

25 Korr 15:40 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Korçë

Mator

300 LEK

14 Korr 19:10 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

biciklet mtb

250 LEK

14 Korr 13:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

1000 £ pa letra

1 000 EUR

04 Korr 15:32 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet 26.5

200 LEK

03 Korr 10:45 Kros/Enduro  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Kros

21 Qer 20:40 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Timon Piagjo bravo

20 EUR

21 Qer 20:37 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Pompa alkoli majtas djathtas

1 EUR

06 Mar 10:05 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Biciklete

130 EUR

03 Mar 15:29 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet motor me 3 rrota per invalid

1 200 EUR

27 Shk 19:21 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biçiklet elektrike

350 EUR

12 Shk 09:55 Sportiv  ·  Adly  ·  GTA  ·  Tiranë

60 mij lek ,Tenda shiu per motorra

60 LEK

16 Jan 08:01 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motorr

21 Dhj 13:25 Terren/Offroad  ·  Adly  ·  GTA  ·  Fier

Biciklet portative 20c e RE

18 000 LEK

24 Nën 19:20 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklete

200 EUR

19 Nën 23:58 Të tjera  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklete fat bike

200 LEK

19 Nën 22:50 Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter Elektrik

170 EUR

16 Nën 00:33 Sportiv  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

biciklet

160 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Adly | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione