Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Elektrik - Moped (nën 50cc) Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Elektrik,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Elektrik Të gjitha | Moped (nën 50cc) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mjet Elektrik pleq/invalide. SASI E LIMITUAR!!!

1 260 EUR Çmimi me zbritje

Dje 15:20 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

scooter xiaomi

120 EUR

Dje 13:29 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SKUTER ELEKTRIK

250 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 19:08 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Skuter elektrik

450 EUR

23 Maj 19:01 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·   ·  Tiranë

scooter elektrik inokim

1 200 EUR

21 Maj 21:15 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

MOTORR ELEKTRIK

900 EUR

17 Maj 10:33 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scoter electric.

280 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
15 Maj 10:14 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet skuter elektrik gjerman "The Urban XR1".

30 000 LEK

14 Maj 13:35 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Shitet Scoot Okazion

160 EUR

11 Maj 11:08 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  49cc  ·  Durrës

Skuter elektrik

250 LEK

04 Maj 17:50 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter HT-T4 MAX (kopje e Ninebot)

35 000 LEK

03 Maj 21:20 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr Elektrik CityCoco, Keste Mujore

80 000 LEK

01 Maj 21:16 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter elektrik Segway Ninebot P65 (KickScooter)

1 EUR

30 Pri 09:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BENOD ALPHA ELEKTRIK (CE)

2 350 EUR

19 Pri 17:54 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HARLEY ELEKTRIK CITY COCO

1 000 EUR

19 Pri 16:32 Moped (nën 50cc)  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Honda 07

100 000 LEK

16 Pri 18:38 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter Electric X8

365 EUR

Shitësit të Besuar
11 Pri 23:38 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet ��

200 LEK

11 Pri 19:14 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter seguaw ninebot

15 000 LEK

10 Pri 17:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Skuter elektrik

250 LEK

10 Pri 02:53 Moped (nën 50cc)  ·  Tomos / Sprint  ·  49cc  ·  Durrës

Motor elektrik

1 500 EUR

09 Pri 05:18 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet city coco

55 000 LEK

07 Pri 15:28 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

Skuter elektrik

250 EUR

03 Pri 11:28 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Citycoco

750 LEK

02 Pri 11:34 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Trotinet elektrik new cross

420 EUR

02 Pri 11:12 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Trotinet elektrik new cross

420 EUR

02 Pri 09:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

motor elektrik

650 EUR

20 Mar 18:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr ELEKTRIK

100 000 LEK

20 Mar 17:55 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr ELEKTRIK

100 000 LEK

20 Mar 09:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr elektrik

3 000 EUR

18 Mar 16:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Skuter Elektrik Xiaomi Pro 2

40 000 LEK

17 Mar 11:07 Auto sallon Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Electric scooter

185 EUR

Shitësit të Besuar
14 Mar 23:43 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor Elektrik 2000w

1 100 EUR

14 Mar 15:42 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet shkurtër elektrik i ri

1 200 EUR

14 Mar 15:33 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Shitet skuter elektrik e re

1 200 EUR

12 Mar 23:27 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter JEEP origjinal OKAZION

650 EUR

12 Mar 14:01 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet skuter 100% elektrik

1 200 EUR Çmimi me zbritje

10 Mar 19:26 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

skuter elektrik

7 000 LEK Çmimi me zbritje

08 Mar 06:36 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Skuter elektrik

230 LEK

29 Shk 08:54 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor elektrik

700 EUR

28 Shk 11:45 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET MOTORR ELEKTRIK CITY COCO

21 Shk 11:06 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet CityCoco

800 LEK

20 Shk 18:02 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Scooter City Coco

700 EUR

19 Shk 20:49 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⚠️OKAZION⚠️ SCOOTER ELEKTRIK

190 LEK

17 Shk 02:25 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motor elektrik

500 EUR

13 Shk 13:01 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet motor elektrik

700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Elektrik | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione