Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Të gjitha në Shqipëria

Ciao , 325
Liberty , 60
Model Tjeter , 784
Zip , 29

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Moped (nën 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Moped (nën 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:15 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Biciklet City star 28

150 EUR

Dje 16:25 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Shitet

320 EUR

Dje 11:43 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piaggio si

1 LEK

15 Pri 22:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

vespa special Polini 130cc

2 500 EUR

Online
15 Pri 17:35 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Piaggio ciao 50

800 EUR

15 Pri 17:31 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Piaggio bravo 50

800 EUR

15 Pri 17:15 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Piaggio SI elektronik

800 EUR

14 Pri 21:48 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

Online
13 Pri 15:21 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Pogradec

POGRADEC SHITET PIAGGIO LIBERTY 49cc 2 kohesh

530 EUR

12 Pri 09:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Minarelli 50cc

130 EUR

12 Pri 08:28 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Pogradec

Piagio

150 LEK

11 Pri 18:56 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Urgjent Piaggio SI

30 000 LEK

10 Pri 06:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Pjaxho si

09 Pri 12:39 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet Piaggio Ciao Malossi 1991

600 EUR

Online
08 Pri 15:21 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piaggo ciao 49 ccc

350 EUR

07 Pri 19:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

PIAGGIO CIAO TUNING!

1 499 EUR Çmimi me zbritje

06 Pri 15:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet motorr 50 cc

300 EUR

06 Pri 13:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Piaggio Si

970 EUR

02 Pri 05:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

pjaxho

31 Mar 22:38 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Vespa Piaggio 50 cc

400 EUR

25 Mar 15:03 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Piaggio ciao

17 Mar 12:01 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Pjese per Piagjo

1 EUR

16 Mar 16:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

❗️SHITET❗️

250 000 LEK

14 Mar 21:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Piago

320 LEK

08 Mar 22:07 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piaggo si

350 EUR

08 Mar 07:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Grillo

2 EUR

08 Mar 07:34 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Piaggio Si

1 EUR

24 Shk 19:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Motorr 25 hp

500 EUR

09 Shk 17:18 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MOTORR ELEKTRIK “VESPA”

1 899 EUR

22 Jan 15:53 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piago ne gjendje shum te mir pune

450 LEK

16 Jan 20:36 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Shkodër

Shitet Piaggio

300 EUR

16 Jan 19:30 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Vlorë

Okazion shitet piaggio zip 50cc

400 EUR

12 Jan 15:51 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet me baderi

60 LEK

26 Dhj 20:00 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Piaxho si

530 EUR

24 Dhj 21:12 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Sitet

30 000 LEK

23 Dhj 15:20 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Piago si

320 LEK

16 Dhj 10:37 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Durrës

Shitet komplet malli dyqanit me rroba te perdorura.

1 000 EUR

03 Dhj 15:44 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

piagjo si

200 LEK

03 Dhj 15:24 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkoj vespa te vjeter

27 Nën 03:04 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

pjaxho super

19 Nën 16:04 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Shiten 7 piaggio cmim i arsyeshem

07 Nën 09:14 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

pjaxho

05 Nën 16:02 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Piaggio Si

03 Nën 20:05 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Piaggio

200 EUR

29 Tet 11:20 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Vlorë

Piago

600 LEK

17 Tet 00:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Piaggo si

300 EUR

17 Tet 00:50 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Piaggo si

300 EUR

16 Tet 15:01 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes vespa et4 1000

1 000 EUR

15 Tet 15:54 Moped (nën 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Arsye mos perdorimi

35 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Moped (nën 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Moped (nën 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione