Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Zastava Të gjitha në Shqipëria

10 , 20
101 , 9
128 , 4
1300 , 2
1500 , 1
750 , 7
850 , 1
AR 55 , 3
Florida , 1
Koral , 1
Poly , 1
Skala 55 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Zastava | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Maj 18:41 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

HYPER GT 710 km Elektrike

38 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:40 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Autobuz Expedite

76 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:38 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

U8 SUper Luxury 1000Horse power 2.6lit/100km

125 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:34 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

Leap Motor T03 200 km range

8 560 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:23 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Projekt Elektromobiliteti

100 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:20 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Tiranë

Feifan R7 670KM Long term Pro version

37 800 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:12 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Tiranë

Feifan R7 570 km range Advanced version

31 100 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Maj 18:09 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Tiranë

ELEKTRIK Furgon i perdorur 260km range

14 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
09 Maj 12:11 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

(EURO 2024) SHITE 2 BILETA PER NDESHJEN SHQIERI - ITALI

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 21:21 Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Lushnjë

Iveko daily

5 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:14 Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Kurbin

Skaf seadoo

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 10:58 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Pogradec

Shitet kamioncin per pjese kembimi

700 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Shk 21:18 Makina  ·  Zastava  ·  750  ·  Tropojë

Zastav 750 Oldtaimer

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Jan 07:49 Makina  ·  Zastava  ·  1300  ·  Tiranë

Saturn

5 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Dhj 14:15 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Taxi Bussines

100 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
06 Dhj 19:23 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Tiranë

Zeekr X Compact suv EV 560km Range 272 kuaj versioni baze

32 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 21:36 Makina  ·  Zastava  ·  750  ·  Tiranë

ZASTAVA RETRO ����

7 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Dhj 10:26 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

Orange Shi X2

100 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
29 Nën 10:55 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Tiranë

Strong Bull Demon King D01

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
29 Nën 10:20 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Tiranë

Wuling E10

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
14 Nën 07:06 Auto sallon Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Pick UP Dopio kabine 410 KM me nje karikim

27 500 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
29 Tet 10:01 Makina  ·  Zastava  ·  750  ·  Tropojë

Zastav 750c

5 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Korr 18:52 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Fier

okazionnnnnn

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 19:29 Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Dibër

autobetoniere 2.3 m3

7 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 19:32 Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Makineri kopjuse gdhendje druri

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: > 500 000
31 Tet 17:53 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Durrës

Shitet skuter elektrik 550 euro

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 10:41 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Kurbin

Shitet Rimorkio

1 500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 09:20 Makina  ·  Zastava  ·  750  ·  Tiranë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Sht 18:49 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Elbasan

Shitet gati e re

25 000 LEK

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 23:40 Makina  ·  Zastava  ·  Koral  ·  Elbasan

Zagar

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 12:08 Makina  ·  Zastava  ·  AR 55  ·  Elbasan

Zagar

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 22:00 Makina  ·  Zastava  ·  101  ·  Korçë

Shes

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 17:50 Makina  ·  Zastava  ·  1300  ·  Tiranë

Puno nga shtepija

700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Mar 18:55 Makina  ·  Zastava  ·  128  ·  Korçë

Shitet Zisi

4 500 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Shk 01:03 Makina  ·  Zastava  ·  AR 55  ·  Lezhë

Shes tank dhe bunkie

183 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 02:42 Makina  ·  Zastava  ·  128  ·  Tiranë

Tank Zastava128

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: > 500 000
22 Shk 18:46 Makina  ·  Zastava  ·  850  ·  Pogradec

Karrige

170 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 13:22 Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Elbasan

Zagar gjuetie

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 03:17 Makina  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Tiranë

golf 6 1.6

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Gush 19:20 Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Vlorë

Zis Gaz Al

10 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 20:07 Makina  ·  Zastava  ·  Poly  ·  Tiranë

Shitet

333 333 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 14:23 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

Tirane

300 LEK / muaj

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 09:03 Makina  ·  Zastava  ·  750  ·  Kukës

Shitet Zastava 750c

6 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Pri 09:42 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Fier

Zetor 608

3 200 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Dhj 17:50 Makina  ·  Zastava  ·  128  ·  Korçë

Shitet

6 000 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 16:58 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

Shitet

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 11:13 Makina  ·  Zastava  ·  10  ·  Tiranë

kerkohet lavazhier me eksperience paga e kenaqshme

35 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 10:30 Makina  ·  Zastava  ·  128  ·  Korçë

Zis

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:18 Makina  ·  Zastava  ·  Model tjetër  ·  Kukës

Sharon

3 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 12:29 Makina  ·  Zastava  ·  Skala 55  ·  Berat

gufer

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Zastava | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione